Справа “стоматолога-різника”: прокурор розповів жахливі подробиці вбивства та розчленування двох франківців

Сьогодні, 19 травня, в Івано-Франківському суді продовжили розгляд резонансної справи про вбивства та розчленування, в яких обвинувачують стоматолога Ігоря Вуйціва та його подружку Юлію Бойко.

За клопотанням прокурора до справи як докази були розглянуті і долучені документи, зокрема, висновки судово-медичних експертиз, у тому числі про стан психічного здоров’я обвинувачених. Зокрема, що обвинувачений Ігор Вуйців є психічно здоровим і осудним. Такий самий висновок є і щодо його спільниці Юлії Бойко.

Разом із тим, за висновком експерта, перша жертва – Ігор Струтинський, загинув від колотих травм, а вже після смерті його тіло розчленували, частини внутрішніх органів не було. Щодо смерті другої жертви – Антона Кучерака, то за висновком експерта, він помер від відкритої черепно-мозкової рани в праве око колючо-ріжучим предметом. Експертиза встановила, що в момент смерті обидві жертви були у стані алкогольного сп’яніння середнього ступеня важкості.

Наразі у розгляді резонансної справи оголосили перерву до 30 травня. На наступному засіданні судді планують вивчити аудіо та відео докази. Відтак колегія суддів має намір до кінця червня завершити розгляд справи.

Нагадаємо, розгляд справи триває вже майже півтора роки. Батьки вбитих хлопців вимагають для стоматолога довічного ув’язнення, для його спільниці — найвищої міри покарання.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!