Срібний призер дефлімпійських ігор з Прикарпаття отримав Орден “За мужність”

Сьогодні, 2 липня, в Івано-Франківську відбулась прес-конференція срібного призера дефлімпійських ігор Володимира Роя.

Володимир Рій – майстер спорту України міжнародного класу з футболу та футзалу, член збірної команди України з футболу серед спортсменів з вадами слуху, переможець Дефлімпіади 2009 року в Тайвані, чемпіон світу та Європи з футзалу, призер чемпіонатів світу та Європи з футболу, срібний призер Дефлімпіади 2017 року в Туреччині.

“Три медалі дозволяють отримати Володимиру звання Заслуженого майстра спорту України. Документи вже готують. Також він нагороджений Орденами за мужність”, – повідомив Іван Балагутрак, начальник Івано-Франківського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт”.

Заступник голови ІФФФ Василь Луцький розповів, що Вололимир Рій є провідним гравцем у їхній команді. Володимир Рій, у свою чергу, подякував усім за підтримку і вболівання.

“Україна підтвердила свій високий рівень на дефлімпіаді. Щодо самого виступу, то початок був не дуже вдалий, але завдяки хорошій підготовці ми вийшли з групи. Ми виграли в Італії та Аргентини. З Росією гра виявилась найважчою. Боротьба закінчилась з рахунком 0:0, але потім наша команда виявилась більш влучною”,- розповів Володимир Рій.

У фіналі ж команда змагалась із збірною Туреччини. З рахунком 4:3 українці поступились туркам, але в цілому результатом Володимир задоволений.

” Приємно, що нашу команду вперше урочисто провели і зустріли представники влади. Це додало нам стимулу”, – розповів срібний призер.

Іван Балагутрак сказав, що коштів на розвиток спорту звичайно ж не вистачає, але зараз набагато легше, бо Київ взяв більшу частину витрат на себе.

Нагадаємо, Франківський спортсмен став срібним призером на Дефлімпіаді – 2017 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!