Стало відомо, кого ще в Калуші інспектував популярний проект “1+1”

Користувачі соцмереж діляться новими подробицями перебування в Калуші знімальної групи телепроекту “Інспектор. Міста” з ведучим Володимиром Остапчуком.

Нагадаємо, що вчора телевізійники понад 4 години проводили зйомку в спортивно-оздоровчому комплексі “Акваторія”, інформують “Вікна”.

Тут працювали таємні покупці, а ведучий плавав у басейні та перевіряв тренажерний зал. Також телевізійники мали спеціальну апаратуру, за допомогою якої робили проби води. Знімальна група ретельно перевіряла чистоту тренажерів та санітарний стан самого приміщення “Акваторії”.

Крім того, стало відомо, що вчора телевізійники побували в піцерії “Палермо” на проспекті Лесі Українки. Зйомка тривала навіть після 23-ї години. Тим часом обідали телевізійники в ресторані “Кондрат”.

Сьогодні знімальна група телепроекту “Інспектор. Міста” планувала побувати на Домбровському кар’єрі.

Програма має вийти в ефірі “1+1” восени цього року.

Фото: Олександр Грегораш

Нагадаємо, що раніше проект «Інспектор. Міста» побував у прикарпатській Долині. Після виходу програми в світ міський голова Долини відмежувався від благодійного фонду, який роздає іноземні ліки. Крім того, обіцяв позиватися на програму до суду. А ведучий програми Володимир Остапчук написав заяву в поліцію

У Долині телепроект побував у лікарні, супермаркеті та школі.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!