В інфекційній лікарні Івано-Франківщини померла жінка

Сьогодні, 18 березня, в Івано-Франківську відбулася онлайн-нарада т.в.о. голови облдержадміністрації Віталія Федоріва з приводу ситуації з коронавірусом.

Він розповів про ситуацію з тестами на коронавірус, а також з медичними масками.

“Це питання стоїть дуже гостро. Наша область, як і Україна, очікує до кінця тижня на централізовану поставку реактивів для виявлення коронавірусу. Також чекаємо на один мільйон швидких тестів”, – сказав Віталій Федорів.

Федорів також згадав про ситуацію з жінкою, яка померла в інфекційній лікарні. В неї спочатку була просто висока температура і сухий кашель, але потім самопочуття погіршилося.

“Вона відмовилася від госпіталізації 15 березня. Наступного дня їй стало гірше, почалася задуха. Жінку забрали в лікарню, її підключили до апарату ШВЛ, але життя врятувати вже не змогли – вчора вона померла. Їй діагностували грип “А” та ішемічну хворобу серця, а також були ускладнення в вигляді пневмонії. Питання щодо того, чи був у неї коронавірус – в роботі. Наразі немає підтверджень, що вона померла від коронавірусу. Точна інформація буде сьогодні”, – сказав т.в.о. голови ОДА

Нагадаємо, В Івано-Франківській інфекційній лікарні лежать 9 людей з підозрою на коронавірус

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!