Став відомий розклад матчів БК “Говерла” у Вищій лізі та Кубку України

• Окрім виступів в баскетбольному чемпіонаті України серед команд Вищої ліги, франківська “Говерла” вступає в боротьбу за Кубок України.

Так, офіційний сайт прикарпатського клубу 27 вересня оприлюднив попередній календар матчів за участю «ведмедів».

ПОПЕРЕДНІЙ КАЛЕНДАР МАТЧІВ «ГОВЕРЛИ» В СЕЗОНІ 2016-2017 рр.

Вища ліга. 1 тур. 8-9 жовтня. БК-93 ОШВСМ (Рівне) – “ГОВЕРЛА”

Кубок України. 12/16 жовтня. “ГОВЕРЛА” – КПЗО “ДОС ДЮСШ-ДОР” (Дніпро)

Кубок України. 19/23 жовтня. Попередній раунд.

Вища ліга. 2 тур. “ГОВЕРЛА” – “Черкаські мавпи-2” (Черкаси)

Кубок України. 2/6 листопада. 1/8 фіналу

Вища ліга. 3 тур. 12-13 листопада. “Тернопіль-ТНЕУ” – “ГОВЕРЛА”

Вища ліга. 4 тур. 14-15 листопада. “ГОВЕРЛА” – КПЗО “ДОС ДЮСШ-ДОР” (Дніпро)

Вища ліга. 5 тур. 26-27 листопада. “ГОВЕРЛА” – “Хімік-2” (Южне)

• Кубок України. 30 листопада/4 грудня. 1/4 фіналу

Вища ліга. 6 тур. 10-11 грудня. “ГОВЕРЛА” вільна від гри

Вища ліга. 7 тур. 17-18 грудня. “ГОВЕРЛА” – “Львівська Політехніка” (Львів).

Варто додати, що 23-25 вересня “Говерла” приймала участь в турнірі, присвяченому 200-річчю Національного університету Львівська політехніка. В ході турніру прикарпатці зустрілися з командами “Львівська політехніка”, “Тернопіль-ТНЕУ” та «Хімік-2″ (Южне).

У підсумку, підопічні Павла Піскарьова здобули дві перемоги, перегравши господарів турніру і команду з Тернополя. Водночас, «ведмеді» поступилися майбутньому переможцю першості  –  дублюючому складу «Хіміка» (62:77).

Відтак, «Говерла» стала срібним призером змагань, а третє місце посіли львів’яни.