Стажування, вакансії, освітні програми: у Франківську провели “День кар’єри ЄС”

Сьогодні, 15 травня, в Івано-Франківську розпочався “День Кар’єри ЄС”.

Захід організували для того, щоб  різні компанії  презентували можливості працевлаштування, а молодь мала змогу відшукати перспективні вакансії, стажування та волонтерські і освітні програми.

У заході візьмуть участь місцеві роботодавці і представники європейських міжнародних компаній та проектів.

Ректор університету Ігор Цепенда розповідає, що навчання триває все життя, а університет – це чудова платформа, яка навчить стабільно триматися на ринку праці.

“Якщо подивитися на досвід країн з східної демократії, то в більшості молодь працює безкорисливо”, – пояснює Ігор Цепенда.

Ректор запевняє, що волонтерство – це найкращий досвід та найкращий спосіб внести свою частку у розвиток Прикарпаття.

Представник ринку праці Юлія Вінтоняк розповідає, що сьогодні існує велика проблема з робітничими професіями у Франківську.  А все через те, що молодь масово виїжджає закордон. “Зараз у центрі зайнятості налічується 1500 безробітних, з яких майже половина молодь до 25 років”, – зазначає жінка.

Студентка Каріна каже, що такі заходи є необхідні для молоді. “Схожі заходи дають базові знання до самореалізації себе як особистості. Піднімаються справді важливі теми: як працевлаштуватись, якими лідерськими рисами потрібно володіти”, – додає дівчина.

До теми: Мер нагородив учня франківського ВПУ, який переміг на міжнародному конкурсі зварювальників

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!