Страшне кіно про любов

Карпати знову стануть епіцентром кохання, магії та пристрасті. У гірській місцевості на Івано-Франківщині вирішили знімати молодіжний етномістичний трилер «Морена».

У центрі фільму Сергія Альошечкіна – любовний трикутник, молодіжна історія, в якій будуть і екшн, і містика, і еротика. Сюжет розповідає історію молодої відьми Іванки та закоханої пари, яку вона спробує розбити. Тема боротьби добра зі злом, пристрасть та неочікуваний фінал, як гадають творці стрічки, не залишать байдужими нікого.

Зйомки молодіжного трилера спочатку планували проводити на Поліссі. Але режисер переконався, що ідеальна локація для фільму – Карпати. Тому перший тиждень зйомок провели в Микуличині на Яремчанщині.

«Це молодіжна історія, і наше основне завдання – щоб ніхто не сумував у залі. Не хочу ефекту розчарування. Планувалося провести зйомки на Поділлі, але я знайшов у Микуличині те, що хотів бачити у кадрі», – розповідає сценарист і режисер стрічки Сергій Альошечкін.

Натхненний зйомками і продюсер Генадій Богук. Каже, що його та всю знімальну групу надихає запал режисера, якого, як вони переконані, вистачить на всю країну. Також він вдячний підтримці Держкіно і не приховує, що і творці фільму, й інвестори хочуть заробити, хочуть вдалого прокату, можливо, не лише в Україні.

Гроші на виробництво фільму надає Державне агентство України з питань кіно. З бюджету виділять понад 19 млн. гривень, а загальний кошторис стрічки – 39 мільйонів.

Робота над фільмом у Микуличині триватиме сім днів. Крім того, стрічку зніматимуть у Чернівецькій області, а також у столиці. Загалом зйомки завершать в кінці серпня, а на великих екранах фільм має з’явитися вже у лютому-березні наступного року.

Одну з головних ролей у «Морені» виконує Ірина Громадська. Перший досвід кіно не лякає юну дівчину, так само, як містична роль і відверті сцени.

«Я актриса театру і ще ніколи не грала в кіно. Мені цікава історія, у цій ролі мені подобається моє тіло, не лякає те, що будуть еротичні сцени. Зовсім цього не боюся, але, думаю, це буде складно», – ділиться молода акторка.

Таїсія-Оксана Щурук своєю героїнею також захоплена і відчуває, що вони близькі. Хоча так само відчуває певне хвилювання. Адже, маючи за плечами досвід зйомок у серіаліті «Київ вдень та вночі», у повнометражному фільмі знімається також вперше.

«Я завершила попередні зйомки і не знала, куди далі піти. Менше місяця пройшло, і мені запропонували зайнятися цим. Мені ж лише 18 років, потрапити у 18 років у кіно – це великий крок уперед», – переконана Тая.

Марта БАРАНЕЦЬКА

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!