Студентам ПНУ презентували фільм “Брат за брата” Руслана Ганущака

У четвер, 26 травня, в актовій залі Прикарпатського національного університету, що в Івано-Франківську, відбулася презентація фільму «Брат за брата» військового кореспондента полку «АЗОВ» Руслана Ганущака.

Нагадаємо, документальний фільм розповідає про грузинів, що разом з українськими добровольцями звільняли та боронили селище Широкине під Маріуполем.

«Сама назва фільму говорить про те, що пліч о пліч із нашими українськими бійцями воюють бійці з інших країн: Білорусі, Грузії, Італії, Швеції, Польщі і навіть Росії, які воюють не проти Росії, а проти режиму, проти агресора», – розповів режисер фільму Руслан Ганущак.

За словами військового кореспонденту полку «АЗОВ», зйомки він проводив безпосередньо під час боїв. Окрім того, до стрічки включено й кадри оператора «Вавилону`13». Втім, основну частину фільму знімав саме Руслан Ганущак.

Під час презентації, окрім режисера стрічки, були присутні й бійці полку «АЗОВ», зокрема іноземні побратими. Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків високо оцінив допомогу на фронті бійців з інших країн, зокрема громадян Грузії, які одержали від мера теплі слова та символічні подарунки.

Нагадаємо, обласна рада звертатиметься до Президента України, Генерального прокурора Юрія Луценка, Міністра оборони та Міністра внутрішніх справ щодо забезпечення неупередженого та об’єктивного розслідування кримінального провадження відносно учасника АТО Романа Ілитчука.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!