Студентка Прикарпатського університету отримала престижну стипендію

Днями студентка Юридичного інституту Прикарпатського національного університету Ірина Шукало отримала стипендію за кращу магістерську роботу від Фонду Інституту Східноєвропейських досліджень Республіки Польща.

Конкурс на кращу магістерську роботу пройшов в рамках двосторонньої Угоди про співпрацю між Фондом та Прикарпатським національним університетом.

В церемонії вручення нагороди взяв участь колишній посол Республіки Польща в Україні Яцек Ключковські.

Експертна комісія обирала переможця серед 15 претендентів.

Темою магістерської роботи студентки є «Правовий режим санітарно-захисних зон».

«Ми підтримуємо всі ініціативи Прикарпатського університету, які пов’язані з «Європою Карпат». Саме зараз, в умовах викликів сучасності, потрібно вирішувати складні питання в правовому аспекті, пов’язані з захистом довкілля, Карпатського парку. Ми маємо зберегти все це для наступних поколінь», – зазначив представник Фонду Інституту Східноєвропейських досліджень Яцек Ключковські.

Він вручив переможниці конкурсу грошовий сертифікат в розмірі 1000 доларів на отримання стипендії Фонду.

«Над своєю науковою роботою я працювала 3 роки. Сьогодні більшість людей є вразливими до негативних впливів підприємств. Саме санітарно-захисні зони покликані захистити людину, навколишнє середовище задля подальшого розвитку і людини, і, в цілому, суспільства», – розповіла Ірина Шукало.

Читайте також: Прикарпатські студенти проходитимуть практику за кордоном

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!