Сучасний дім на лоні природи

Місто задає свій ритм кожному з його мешканців, що не завжди має позитивний вплив на самопочуття людини. Найбільш дієвим шляхом вирішення цього питання для багатьох людей стала зміна місця проживання.

Оселитись у приміській зоні і обрати помешкання, яке б допомогло уникнути недоліків міста і водночас дозволило б не відмовлятися від всіх його благ, – мрія чи реальність для іванофранківців?

У пошуках відповіді достатньо проїхати автомобілем декілька хвилин магістраллю Незалежності-Тисменицька. З-поміж верхівок берегової зелені видніється житловий комплекс “Паркова алея”. Саме тут багато сімей уже знайшли свій закуток спокою і відпочинку.

Тихий мікрорайон поблизу берега річки включає декілька будинкових кварталів, які спроектовано і побудовано за принципом екологічності для створення всіх благ для їх мешканців. Тут немає метушні і галасу міста, а чути лише звуки природи.

Чисте повітря забезпечується великою кількістю зелених насаджень, а джерельну воду жителі “Паркової алеї” отримують із криниці, яка розміщена на території масиву. Затишку мікрорайону додають охайні тротуарні стежки, гарно облаштовані дитячі майданчики та уся необхідна інфраструктура. Все це разом створює умови для комфортного життя.

Будівельна компанія «Благо»

Адреса:

вул. Євгена Коновальця, 35

м. Івано-Франківськ

Івано-Франківська область

76018, Україна

Контактна інформація:

Телефони: +38 (0342) 714 000

+38 (050) 0714 000

+38 (097) 0714 000

[email protected]

Сайт компанії «Благо»: www.blago.if.ua

Будівельна компанія «БЛАГО»

Мрії, що втілені в життя

blago.if.ua

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!