Суд Булієнка: мама обвинуваченого у вбивстві дівчини у Франківську впевнена у недбалості лікарів

Сьогодні, 3 жовтня, в Івано-Франківську відбулось засідання у судовій справі Максима Булієнка.

Нагадаємо, Булієнка звинувачують у вбивстві своєї дівчини. Взимку 2017 року він побив до втрати свідомості свою 36-річну співмешканку Олександру. А 24 грудня від отриманих травм жінка померла у лікарні.

Конфлікт виник між ними у квартирі на Коновальця, де вони розпивали спиртні напої.

Сьогодні допитали матір Максима, Людмилу Булієнко.

«Коли мій син познайомився з Олександрою, вони дуже любили одне одного, навіть в телефонах один в одного були записані, як «Коханий» і «Кохана». Були побутові сутички, як і в кожній сім‘ї, але нічого серйозного»,-згадує мама обвинуваченого. Розповіла також, що він був «втрачений соціумом» відколи довелося звільнитися з роботи через здоров‘я, але дівчину свою дуже любив.

Син розповів їй, що вони відпочивали разом у друзів, потім йому стало погано з серцем, вона не допомогла бо були в нетверезому стані, через це і були сварки. Мама Булієнка одразу ж прийшла до лікарні і після операції навіть говорила з Олександрою, думали навіть про те, щоб перевести в інший відділ, однак мати Олександри забрала її одяг. Олександра також розповіла їй, що буде забирати з поліції заяву, яку написала її мама.

«Мені дивно, може якесь недбале ставлення до хворої. Коли прийшла до неї в лікарню – сеча була навколо ліжка, я кликала медсестру, щоб прибрати там»,- зазначає мама Булієнка. Вона вважає, що померти жінка могла частково через недбалість лікарів.

Про тілесні ушкодження та бійки з мамою Олександри Людмила Булієнко теж не говорила.

«Вона казала, що вони ведуть неправильний спосіб життя, довго сплять, не застеляють ліжка»,- розповіла Людмила.

Втім, присутня на суді мама загиблої почала протестувати та згадувати про ситуації, коли Олександру бив Максим і про це вели розмову із мамою Булієнка. Одного разу в присутності батьків обвинуваченого і загиблої викликали поліцію, тоді Олександру побив Максим і її футболка була у крові.

Мама обвинуваченого ці факти заперечує і схожих розмов, каже, не пам‘ятає.

На наступне засідання, яке відбудеться 18 жовтня о 14:00, просять забезпечити явку свідків.

Нагадаємо, У Франківську через відсутність свідків відклали суд у справі Булієнка

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!