Суд Булієнка: прокурор наполягає на додатковій експертизі

Сьогодні, 19 лютого, в Івано-Франківську провели чергове засідання у справі Максима Булієнка.

Нагадаємо, чоловіка звинувачують у вбивстві своєї дівчини. Взимку 2017 року він побив до втрати свідомості свою 36-річну співмешканку Олександру.

А 24 грудня від отриманих травм жінка померла у лікарні. Конфлікт виник між ними у квартирі на Коновальця, де вони розпивали спиртні напої. Булієнку інкримінують ст. 121 ч. 2 ККУ – Умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого. Свою вину він визнає частково, покази погодився давати вже після допиту всіх свідків.

На одному із засідань допитали матір Максима, Людмилу Булієнко. Вона стверджує, що пара жила у любові, а смерть дівчини могла спричинити також недбалість лікарів. На засіданні 14 травня почали досліджувати письмові докази у справі. 

Згідно з висновком судмедексперта, жінка померла від закритої травми органів малого таза та закритої черепно-мозкової травми. Черепно-мозкова травма могла також виникнути від удару об унітаз, про що і йшла мова на попередніх засіданнях.

На засідання з’явилися потерпіла Щеглова та її представниця Кінаш, обвинувачений Булієнко та його адвокат Ярицький.

Прокурор подав клопотання про признання комісійної судово-медичної експертизи. Каже, що на допиті судмедексперт не надав чіткі відповіді на запитання щодо смерті Олександри Щеглової. Адвокат підозрюваного каже, що аби вивчити це клопотання потрібен час.

Потерпіла та її представниця підтримали прокурора. Тому суддя Деркач була змушена перенести слухання. Дата наступного засідання – 25 лютого о 10:00.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!