Суд Дерещука: на пістолеті, з якого вбили Гербіна, знайшли ДНК підозрюваного

Сьогодні, 20 травня, в Івано-Франківському міському суді продовжують розгляд у справі вбивства місцевого підприємця.

Нагадаємо, чоловік посеред білого дня розстріляв машину підприємця Ігора Гербіна, відомого у місті за прізвиськом Червонець. З місця події Михайло Дерещук втік, однак згодом його затримали, а тепер дружина і донька загиблого вимагають два мільйони гривень компенсації за матеріальні та моральні збитки.

На кожному засіданні обвинувачений подавав клопотання щодо додачі нових доказів, зміни запобіжного заходу тощо. Сьогодні на засіданні він знову заявив, що судді затягують справу та просить викликати швидку допомогу на кожен суд. Заперечення додали до матеріалів справи.

На засідання не з‘явились жоден з трьох свідків по справі Дерещука, двоє з них знаходяться за кордоном, що унеможливлює їхній візит на суд, щодо останнього свідка – його місце перебування невідоме учасникам судового процесу.

Через відсутність свідків прокурор попросив змінити порядок дослідження доказів і дослідити сьогодні письмові докази. Після оголошення підсудним заперечення суддя Деркач уточнила, чи заявляє підсудний про відвід суддів.

“Це поки що заперечення, але скоро буде і відвід, зачекайте ще трошки”, – заявив обвинувачений, після чого заперечення додали до матеріалів справи.

З письмових доказів стало відомо, що Ігор Гербін загинув від легенево-серцевої недостатності, що виникла після вогнепальних поранень живота, лівої легені, нирки. Також експертиза довела, що на знайденому у залишеному після злочину автомобілі «Опель Астра» пістолеті є генетичний матеріал Дерещука.

В суді знову зайшла мова про зміну запобіжного заходу. Прокурор попросив і надалі тримати Дерещука під вартою. А Дерещук, в свою чергу, захотів зміни запобіжного заходу. Втім, суд погодився з прокурором – і підозрюваного й надалі триматимуть під вартою.

Також в суді призначили дату наступних засідань – 26 червня 11:30, 9 липня 13:00, 15 липня 13:00.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!