Суд у Франківську капітально відремонтують: працівники просять розуміння

Івано-Франківський будинок правосуддя, де розміщено міський та апеляційний суди, капітально відремонтують. Про це стало відомо сьогодні, 14 травня.

Людмила Безусова-Попович, прес-секретар апеляційного суду, каже: судді очікують, що громадськість стане на захист будинку правосуддя.

“Будинок у дуже поганому стані, ми важко пережили зиму, і очікуємо на підтримку громадськості. Хочемо привернути увагу до проблем і зберегти історичну споруду”, – пояснює вона.

Вже розпочалася робота з капітального ремонту даху – адміністрація отримала кошти від Державної судової адміністрації України, через систему ProZorro було проведено тендер. Це обійдеться у 8.8 мільйона гривень. Роботи завершать до 10 вересня.

“Це призведе до певних незручностей, і для нас і для інших працівників Палацу правосуддя будуть складнощі. Але їх всі мають прийняти з розумінням, бо ця робота є вкрай необхідна”, – розповідає голова Апеляційного суду, Гриновецький Богдан.

Подбати обіцяють і про людей з інвалідністю, але погодження для встановлення паркомісця для людей з інвалідністю наращі не вдалось отримати.

Апеляційний суд також звернувся до обласної ради з проханням допомогти фінансово у реставрації вхідних дверей до будівлі. Є і плани відновити у приміщенні суду їдальню.

До теми: Забув про двісті тисяч: На Прикарпатті судитимуть суддю

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!