Суд у справі Руслана Марцінківа: суддя направила на доопрацювання обвинувачення по конфлікту інтересів

Сьогодні, 19 квітня, в Івано-Франківську відбувся суд у справі міського голови Руслана Марцінківа щодо порушення вимог фінансового контролю.

На судове засідання сьогодні Руслан Марцінків не прийшов, оскільки перебуває на Сході країни. Суддя Лев Кишакевич, який розглядає справу через хворобу не з’явився на суд, тому розгляд справи відбудеться 22 травня о 14-їй годині. Крім того,  суддя направила на доопрацювання обвинувачення по конфлікту інтересів.

В Управлінні захисту економіки “Галицькому кореспонденту” таку дію прокоментував Святослав Кухарський.

“Протоколи були направлені ще давніше. Суд мав розглянути і винести по тих протоколах рішення. Один протокол стосовно автомобіля “Skoda Oktavia” 2016 року випуску, а протокол по конфлікту інтересів складається з двох частин. Один про не повідомлення про конфлікт інтересів, а другий про вчинення дії в умовах конфлікту інтересів. Можливо, не вистачає ще документів, тому суддя повернула на доопрацювання”, – прокоментував речник Управління захисту економіки в Івано-Франківській області.

Нагадаємо, мер придбав автомобіль “Skoda Oktavia” 2016 року випуску, але не вніс авто у декларацію. Відтак до Марцінківа навідалися працівники обласного управління захисту економіки та склали адміністративний протокол.

Такі дії у Національному агентстві запобігання корупції розцінюють як невчасне подання до НАЗК інформації “про суттєву зміну матеріального стану”.

.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!