Суд у справі “Звіжинський – МВК – Клицюк” перенесли на наступний рік

Сьогодні, 29 листопада, Івано-Франківський міський суд продовжив розгляд позову Анатолія Звіжинського до міського виконавчого комітету.

На засідання прийшла теперішня директорка ЦСМ Ірина Клицюк, яку залучили в якості третьої особи – бо рішення суду може зачепити її інтереси.

Вона передала суду матеріали про свою творчу діяльність, грамоти, нагороди, договір про роботу в Чехії дизайнером протягом чотирьох років, а також свої роботи. Сторони ознайомились з документами.

Юрист Ірина Тарновська зазначила, що її підзахисна працювала за кордоном, дизайнером. На запитання судді Домбровської, чи ця робота відноситься до сфери культури, вона відповіла ствердно. “

Я не погоджуюсь з вимогами позивача. В мене є трудовий стаж, але записувати роботу в Чехії до трудової книжки я не вважала доцільним. Диплом бакалавра я отримала в 2012 році, спеціаліста – в 2013 році. Працювала з 2012 року активно, як художник. Як ще можна перевірити трудову діяльність художника?”, – сказала Ірина Клицюк.

Вона також додала, що не може прокоментувати претензії позивача щодо формування комісії. Анатолій Звіжинський запитав Ірину Клицюк, чи є у неї каталоги з її роботами. Ірина Клицюк відповіла ствердно, сказавши, що їх три.

Відповідач підтвердила: наразі єдиним записом про роботу в її трудовій книжці є посада директора ЦСМ.

Дослідивши всі довідки, листи та протоколи та вислухавши попередньо думки обох сторін, суд прийняв рішення звернутись за роз’ясненнями до обласної спілки художників та з’ясувати підстави видання ними довідки Ірині Клицюк.

Наступне засідання відбудеться 16 січня 2017 року о 10:00.

Нагадаємо, Розгляд справи “Звіжинський проти МВК” вже переносили