Суд визначив запобіжний захід голові Березівської сільради

Суд визначив міру запобіжного заходу двом посадовим особам, яких підозрюють у вимаганні хабара.

27 серпня 2016 року до Івано-Франківського міського суду було доставлено двох посадових осіб Березівської сільської ради Тисменицького району для визначення міри запобіжного заходу. Досудовим слідством даних осіб підозрюється у вчинені злочину передбаченого частиною 4 статті 368 Кримінального кодексу України (вимагання хабара службовою особою).

До Івано-Франківського міського суду було доставлено Вару Олександра Петровича – сільського голову села Березівки Тисменицького району, 1969 року народження мешканця с. Березівка та Орла Богдана Сергійовича — депутата Березівської сільської ради Тисменицького району, 1988 року народження мешканця міста Івано-Франківськ.

Сторона обвинувачення повідомила суду, що дані особи вимагали від підприємця хабара за безоплатну передачу земельної ділянки в межах села Березівки для ведення підприємницької діяльності. Даних осіб було затримано правоохоронцями після одержання більшої частини коштів, які попередньо вимагали посадовці, повідомляє anticorruption.club.

Врахувавши всі обставини та ризики даної справи, а також дослідивши матеріали надані слідством, суд ухвалив застосувати, щодо підозрюваних міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Тримання під вартою даних осіб слід здійснювати в установі виконання покарань №12 (СІЗО)

Оскільки вчинений ними злочин не відноситься до категорії насильницьких, то судом також було призначено для даних осіб грошову заставу у розмірі встановленому КПК для даної категорії злочинів.

Нагадаємо, В центрі Франківська відтворили отримання хабара сільським головою Березівки.

14022272_1283027051730549_7487348981951132188_n

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!