Суддя порадила екс-директору ЦСМ скористатися безоплатною правовою допомогою

В Івано-Франківську міський суд розглянув правомірність рішення комісії по призначенню нового директора муніципального Центру сучасного мистецтва.

“Комісія була сформована з порушеннями – до неї не мали права входити заступники голів міста та управління культури. Крім того, у Ірини Клицюк, наскільки мені відомо, немає трьох необхідних років роботи у цій сфері”, – розповів Анатолій Звіжинський про причини свого судового позову до МВК.

Представником відповідача, виконавчого комітету, виступила Ірина Тарновська. А позивач Анатолій Звіжинський, незважаючи на відсутність юридичної освіти, відмовився від послуг адвоката та представляв себе сам.

Від виконавчого комітету надійшло клопотання про закриття провадження. Представник МВК Ірина Тарновська сказала, що оскільки оскаржується протокол засідання комісії, то це не адміністративна справа, а трудові відносини, і справу повинен розглядати не адміністративний суд, а цивільний.

Суддя Галина Домбровська на це відповіла, що позивач не погоджується з самою процедурою проведення публічного конкурсу, а це важко назвати трудовими відносинами. Втім, відповідач наполягав на своїй позиції, тож суддя запитала позивача, чи згоден він з клопотанням.

Анатолій Звіжинський погодився, що цю справу має розглядати цивільний суд. Суддя відповіла, що тоді не розуміє, навіщо Звіжинський подавав позов в адміністративній формі. На це позивач сказав, що обгрунтовував позов порушеннями в роботі комісії.

Суддя пояснила позивачу його помилку та запропонувала скористатись безоплатною правовою допомогою. Анатолій Звіжинський погодився звернутись до адвоката. Засідання перенесли на 24 жовтня, 13:35.

14696901_585172885019672_1711705867_n zvihxx
Нагадаємо, 5 серпня, в Івано-Франківську відбувся конкурс на посаду очільника Центру сучасного мистецтва, що по вулиці Шевченка. Під час голосування. З шести осіб журі четверо проголосували “за” Ірину Клицюк, один – “проти”, один – “утримався”.

Після незадоволення творчої громади Франківська міський голова Руслан Марцінків запропонував свій варіант вирішення конфлікту – “Пропоную Звіжинському стати арт-директором, а Клицюк директором», – написав він на своїй сторінці у мережі Facebook. Проте Анатолій Звіжинський сказав “Галицькому кореспонденту”, що до нього не поступало офіційної пропозиції від міського голови.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!