Тіллерсон виступив за надання зброї Україні

Кандидат на посаду голови Державного департаменту Сполучених Штатів Америки Рекс Тіллерсон виступив за надання Україні летальної зброї, щоб вона могла захиститися від російської агресії.

Про це Тіллерсон заявив під час слухань у Комітеті з міжнародних справ Сенату, де розглядається його кандидатура на посаду нового глави Державного департаменту США, передає “Преса України”.

На питання про те, чи підтримує він ідею відправки в Україну озброєння для армії, Тіллерсон відповів, що це рішення необхідно приймати тільки після того, як будуть проведені відповідні консультації з Національною радою з безпеки і рядом інших компетентних ораганів, однак він особисто підтримує ідею надати Україні летальну зброю для оборони від російських агресорів.

Крім того, Рекс Тіллерсон зазначив, що вкрай важливо підтримувати обороноздатність України, щоб вона могла захистити себе і свої кордони від зовнішньої агресії.

“Важливо всіляко допомагати українцям захистити себе від подальшої агресії. Сподіваюся, режим припинення вогню буде дотримуватися, проте за відсутності цього нам важливо підтримати їх можливості самозахисту”, – заявив він.

Нагадаємо, раніше Рекс Тіллерсон заявив, що припущення про те, що російський президент Володимир Путін міг особисто віддати накази, щоб хакери втручалися в процес виборів в США, цілком справедливе.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!