Тлумацька ОТГ буде співзасновником «Агенції розвитку об’єднаних територіальних громад Прикарпаття»

Вчора, 10 листопада, у Тлумачі відбулось засідання чотирнадцятої  сесії Тлумацької міської ради VIІ скликання.

Одним із питань порядку денного стало питання  «Про намір бути співзасновником Місцевої Асоціації органів місцевого самоврядування «Агенція розвитку об’єднаних територіальних громад Прикарпаття».

«Це до нас у міську раду звернулась Асоціація, адже існують вже схожі Асоціації міст та сіл, тепер є можливість створити нову по ОТГ», – пояснив голова міської ради Роман Круховський.

Проте сума обов’язкового членського внеску ще не відома. Круховський каже, що приблизно вона становитиме 5 тисяч гривень у рік, а представниками від ОТГ стануть голова та його заступник.

«Можливо від якоїсь громади буде один представник, але як бачите від нас – двоє. А якщо внесок буде більший, то я доведу це до вашого відома», – пояснив міський голова.

Усі пристні депутати проголосували “за” це рішення.

До слова, місцева Асоціація органів місцевого самоврядування «Агенція розвитку об’єднаних територіальних громад Прикарпаття» –  добровільне неприбуткове об’єднання місцевих рад об’єднаних територіальних громад, що створене ними з метою більш ефективного здійснення своїх повноважень, узгодження дій органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області щодо захисту прав та інтересів об’єднаних територіальних громад відповідних територій, сприяння їх соціально-економічному та культурному розвитку.

Метою створення Асоціації є сприяння ефективному здійсненню органами місцевого самоврядування своїх повноважень, місцевому і регіональному розвитку, узгодженню дій щодо захисту прав та інтересів об’єднаних територіальних громад Івано-Франківської області.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!