Тлумацьким студентам пояснювали переваги легалізації заробітної плати

Днями працівники Тлумацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України провели лекції та зустріч із студентами коледжу Львівського Національного аграрного університету щодо питань офіційного працевлаштування та легалізації праці.

Заступник начальника управління Ірина Кочкодан розповіла присутнім про одну із найважливіших реформ останніх років – пенсійну. Вона торкнеться кожного: і того, хто вже перебуває на заслуженому відпочинку, і того хто, можливо, ще й не думає про нього, повідомляє прес-служба Івано-Франківської ОДА.

Молоді роз’яснили переваги офіційного працевлаштування для забезпечення соціальних гарантій зараз та гідних пенсій у майбутньому. Детально акцентували увагу на неприпустимості одержання заробітної плати «у конвертах».

Начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Наталія Остапчук запропонувала всім зареєструватися на ВЕБ-порталі Пенсійного фонду України. Вказала, що завдяки електронним послугам Веб-порталу кожен має можливість отримувати інформацію, накопичену в базах даних персоніфікованого обліку та здійснювати контроль за даними, що вносяться до системи персоніфікованого обліку.

Впродовж зустрічі студенти отримали вичерпні та змістовні відповіді на питання, ознайомилися з інформаційними буклетами Пенсійного фонду.

Читайте також: Дивись українське: у Франківську студентам покажуть патріотичні фільми

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!