Топ-10 переваг сучасного стилю життя

Вибір житла – це, перш за все, емоційне рішення. Квартира – це не просто приміщення для сну, це стиль життя. Аналітичний центр будівельної компанії «Благо» визначив топ-10 переваг сучасного житла у новобудовах:

  1. Індивідуальне планування

Гармонія та затишок внутрішнього простору житла створюється завдяки правильному розподілу приміщення, а концепція корисної площі дозволяє організувати час.

  1. Окрема територія

Більшість житлових комплексів є закритими для в‘їзду, що забезпечує високий рівень безпеки мешканців та якісне дозвілля.

  1. Сучасні спортивні та дитячі майданчики

Наявність сучасних спортивних майданчиків з мультифункціональним полем (для гри у футбол, волейбол, баскетбол та великий теніс) і ігрових майданчиків для дітей різного віку.

  1. Інфраструктура

У сучасних житлових районах для мешканців створюються фітнес-центри, дошкільні навчальні заклади, приватні школи, продуктові крамниці, кав’ярні, електрозаправки, аптеки, тощо.

  1. Двір без автомобілів

Безпека дітей та комфорт мешканців – базові принципи у плануванні прибудинкової території.

  1. Зелена зона

Прогулянкові алеї з деревами та квітами у власному дворі сучасного житлового комплексу забезпечують гарний настрій, гармонію, натхнення.

  1. Під‘їзди на рівні землі

Будівельний етикет – це правило №1 в сучасних житлових районах Івано-Франківська, як-от комплекси “Mанхеттен” та“Комфорт Парк”.

  1. Програми розтермінування

Для багатьох сімей розтермінування платежу стало прекрасною альтернативою, оскільки дало можливість придбати житло без банківських кредитів, за спрощеною системою та оптимальною вартістю.

  1. Панорамні вікна 

Чудовий світанок і неперевершений захід сонця – особливість сучасної квартири, створена завдяки панорамним вікнам.

  1. Сучасна архітектура

Простота, ексклюзивність, індивідуальність, найвища якість – тренди сучасної архітектури, як, наприклад, у комплексі «ПАРУС» в Івано-Франківську.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!