ТОП-5 подій тижня: Бабкіна, Вітовська, моделі та модне кіно

«Галицький кореспондент» рекомендує кращі події, що відбудуться в Івано-Франківську найближчого тижня, 4-10 квітня: вистави, дефіле та модне молодіжне кіно.

Презентація збірки оповідань Катерини Бабкіної
6 квітня 19:00, Urban Space 100
Письменниця, сценаристка й драматург Катерина Бабкіна презентує нову збірку оповідань «Щасливі голі люди». Супроводжуватиме письменницю президент Meridian Czernowitz Святослав Померанцев.

IMG_1212

Кастинг конкурсу “СтудМіс України – 2016”
7 квітня, 17:00, «Панорама Плаза»
Переможниця конкурсу представлятиме наше місто у Києві та має усі шанси стати майбутньою королевою України. “СТУДМІС УКРАЇНИ” унікальний тим, що дівчині для перемоги потрібна не тільки приваблива зовнішність, вона повинна бути ще й талановитою, розумною та кмітливою.

????????????????????????????????????

Кіноперегляд “12 розгніваних чоловіків”
8 квітня, 18:30, «Urban space 100»
Екранізація однойменної п’єси Реджинальда Роуза. Вісімнадцятирічного юнака звинувачують у вбивстві власного батька, йому загрожує електричний стілець. Дванадцять присяжних, прослухавши судове засідання по цій справі, зобов’язані винести вердикт: винен цей хлопець чи не винен. Усе в справі вказує на те, що хлопець винен, але яким буде вирок кожного з присяжних.

c1pNzo4Rc5I

Вистава «Оскар і Рожева Пані»
9 квітня, 18:00, Івано-Франківський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Івана Франка
Монологи Оскара, адресовані Богу, та діалоги Оскара з Рожевою Пані складають внутрішній сюжет емоційної та катарсисної книги Еріка-Емануеля Шмітта, яку сам автор визначив як роман.

IMG_0763

Вистава “Мрії здійснюються”
9 квітня, 12:00, Академічний обласний театр ляльок ім. М. Підгірянки
У нашому житті стільки всього навколо, що очі розбігаються. Лише в цирк варто раз сходити, щоб закохатися. Цирк не професія – це життя!!! У виставі «Мрії здійснюються» – незвичайна історія, яка трапилася за лаштунками цирку, – про відданість друзям, про мрії, які здійснюються, якщо дуже гаряче мріяти.

teatr_lyalok

Нагадаємо, у Франківську відзначили Міжнародний день театру.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!