Трава росте, як волосся: Марцінків доручив регулярно косити траву

Сьогодні, 10 липня, під час оперативної наради директор КП «Муніципальна дорожня компанія» Віталій Бурко розповів про виконання робіт щодо косіння трави на території міста.

Він повідомив, що компанія здійснює косіння трав на газонах та в межах червоних ліній, кільцях, транспортних розв’язок, скверах Міцкевича, Руської трійці, Валах, Військових Ветеранів.

Міський голова Руслан Марцніків зазначив, що попри дороги скошено більш-менш нормально, а в дворах не дуже.

Головний інженер КП «Муніципальна інвестиційна управляюча компанія» Ярослав Бабяк розповів, що протягом червня-серпня проводиться другий покіс трав. Згідно з графіком, вони все встигають. Покосом трав також займаються шість підрядних організацій.

Директор департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак зазначив, що косіння трави – складний процес.

«Скільки разів на місяць ви стрижетеся? Раз? Два? Так само і траву треба регулярно косити, бо вона росте, як людське волосся», – наголосив міський голова Руслан Марцінків.

Смушак на це відповів, що траву в місті косять регулярно і до цього залучили ряд підрядних організацій.

«Треба стригти так, як людину. От йде Бурко (Віталій Бурко – керівник КП «МДК», – ред.) стригтися, то значить треба і траву косити», – додав мер.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!