«Тріумф-2017»: переможені і переможці

Як уже повідомляв “Галицький кореспондент”, в Івано-Франківську вже 15-й раз поспіль відбулася церемонія нагородження лідерів економічного розвитку міста «Тріумф-2017». Відзнаки отримали як відомі підприємства, так і невеликі компанії.

На прохання наших читачів ми публікуємо не тільки список переможців, з яким можна ознайомитися тут, а й тих, хто претендував на відзнаку.

  1. Державне підприємство Виробниче обʼєднання “Карпати”  – ПЕРЕМОЖЕЦЬ

генеральний директор – Втерковський Дмитро Дмитрович

Акціонерне товариство “Прикарпаттяобленерго”

голова правління – Бубен Олександр Олександрович

Товариство з обмеженою відповідальністю “Тайко Електронікс Юкрейн Лімітед”

генеральний директор – Олександр Гьотц

2. Лідер впровадження енергоощадних технологій у 2017 році

Товариство з обмеженою відповідальністю „Еко Енергія Центр”

директор – Новіков Ігор Альбертович

Державне міське підприємство „Івано-Франківськтеплокомуненерго” – ПЕРЕМОЖЕЦЬ

директор – Рущак Василь Степанович

Комунальне підприємство „Електроавтотранс” Івано-Франківської міської ради

директор – Голутяк Віталій Юрійович

3. «Краща кав’ярня року»

«Profiterole» («Профітроль») – фізична особа-підприємець Іванишин Оксана Ігорівна  – ПЕРЕМОЖЕЦЬ

«Дім кави» – фізична особа-підприємець Федченко Тетяна Олександрівна

«Цукерня» – фізична особа-підприємець Романів Сергій Михайлович

4. «Кращий салон краси року»

 “Територія краси ІФ” – фізична особа-підприємець Гончарук Людмила Григорівна – ПЕРЕМОЖЕЦЬ

 «Barbershop»- фізична особа-підприємець Марчук Дмитро Дмитрович

«BalBao» – фізична особа-підприємець Гуменяк Анатолій Ярославович

«Krasa IF» – фізична особа-підприємець Човган Наталія Борисівна

5. «Кращий готель-мотель»

Готель «Станіславський двір» – ПЕРЕМОЖЕЦЬ – Чігур Оксана Андріївна

Готель «FRANZ» Власник – Купчак Ольга Ігорівна

Готель «Легенда» Директор Ловчук Віталія Романівна

Готель «Атріум»     Власник –  Заводовський Віталій Дмитрович

6. «Інноваційне підприємство малого бізнесу»

Компанія Приватне виробниче підприємство «Насосенергопром»  – ПЕРЕМОЖЕЦЬ директор – Якубовський Геннадій Юрійович

 Товариство з обмеженою відповідальністю «ІФ-Фільтр» керівник – Лисів Андрій Степанович

 Приватне підприємство «Науково-виробнича фірма «Елітфіто» директор – Дзюбанюк Назарій Олександрович

7. «Успішний менеджер – жінка»

Публічне акціонерне товариство Івано-Франківське виробничо-торгівельне швейне підприємство «Галичина»ПЕРЕМОЖЕЦЬ Ковбас Галина Несторівна – керівник

Товариство з додатковою відповідальністю «Івано-Франківський хлібокомбінат» Криворучко Світлана Миронівна – директор    

Приватне акціонерне товариство «Івано-Франківська харчосмакова фабрика» Домчак Марія Йосипівна – заступник директора з комерційної діяльності

8. «Краще підприємство-експортер»

Державне підприємство Виробниче обʼєднання «Карпати»  – генеральний директор – Втерковський Дмитро Дмитрович

Публічне акціонерне товариство Виробничо-торгова кондитерська фірма «Ласощі» голова правління  Мачей Мардила, директор  Шкунда Василь Федорович

Приватне підприємство «Науково-виробнича фірма «Елітфіто» – ПЕРЕМОЖЕЦЬ директор – Дзюбанюк Назарій Олександрович

9. “Соціально-відповідальне підприємство”

Івано-Франківське учбово-виробниче підприємство Всеукраїнської громадської організації інвалідів  “Українське  товариство глухих” – ПЕРЕМОЖЕЦЬ директор Остяк Ігор Михайлович

КП Електроавтотранс – директор Голутяк Віталій Юрійович

ТОВ Солід – Україна – директор Іпатій Сергій Федорович

10. Кращий   навчальний заклад   з підготовки  робітничих кадрів”

Івано-Франківський коледж ресторанного сервісу і туризму ПЕРЕМОЖЕЦЬ директор: Кузнецова Віра Іванівна

 Центр професійно-технічної освіти №1 Директор: Когуч Наталія Василівна

ДПТНЗ Івано-Франківський професійний ліцей автомобільного транспорту і будівництва” Директор: Семчук Дмитро Степанович

11. Краще підприємство 2017 року в галузі інформаційних технологій”

Компанія «SOMBRA» (Сомбра) – ПЕРЕМОЖЕЦЬ, керівник – Олег Козак

Компанія «WEBMIL» (Вебміл)

Компанія «UKIETECH» (Юкітех), (ТОВ «Юкіарт»)

12. «Лідер номінацій переможців акції «Тріумф» 2003-2016»

Державне підприємство Виробниче обʼєднання «Карпати»  – генеральний директор – Втерковський Дмитро Дмитрович

Акціонерне товариство «Прикарпаттяобленерго» – голова правління – Бубен Олександр Олександрович

 Товариство з додатковою відповідальністю «Івано-Франківський хлібокомбінат» – 7 перемог  –  ПЕРЕМОЖЕЦЬ директор – Криворучко Світлана Миронівна

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!