Це модно: Дмитро Щебетюк розповість франківцям, що таке доступність

Сьогодні, 31 жовтня, у Івано-Франківську відбулась мотиваційна зустріч із ведучим, спортсменом та мандрівником на візку Дмитром Щебетюком.

Подія відбувається у рамках туру містами України на підтримку “Нагороди ДоступноUA”, яка пройде 3 грудня у Києві. Нагороджуватимуть найдоступніші локації України та ініціативи, що просувають ідею доступності для людей з обмеженими можливостями. До речі, франківські заклади і організації теж претендують на нагороду.

“Для нас найважливіше – це якраз ця нагорода. Ми позначаємо на своїх картах доступні точки. Але не працюємо із державними установами, а більше із підприємцями. Ми хочемо показати, що доступність – не тільки корисно, а й модно”, – каже Дмитро Щебетюк.

Він планує наводити франківцям мотиваційні приклади та описувати доступні заклади в Україні. Щебетюк каже – активісти перевірили близько 120 закладів і рекомендують десь 20.

Франківці зможуть зустрітися та поговорити про доступність із Дмитром Щебетюком сьогодні, 31 жовтня, о 20:00, у громадському ресторані Urban Space 100. Чоловік також поділиться особистими історіями, розкаже, як перепливає Босфор, мандрує автостопом, що таке доступність по-європейськи, а також познайомить з ініціативою ДоступноUA.

Дмитро Щебетюк каже, що у Франківську в плані доступності є ще робота, але йому подобається, що місто швидко розвивається.

До теми: У франківській поліклініці встановили ліфт для людей з інвалідністю

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!