“Це неприйнятно”: нардеп з Прикарпаття виступив проти воєнного стану

Народний депутат України від Івано-Франківської області Юрій Дерев’янко розкритикував воєнний стан та пояснив, чому не голосував за нього.

“Мого прізвища серед депутатів, які за це голосували ви не знайдете. Не тому, що я не вважаю за потрібне захищати суверенність держави, а тому, що Порошенко на ці 30 діб стає у 10 областях України одноосібним диктатором. Більше того, Порошенко черговий раз збрехав, доповідаючи депутатам, що права громадян будуть обмежуватись тільки у разі введення ворожих військ – у прийнятому законі це ніяк не відображено”, – пише депутат.

На його думку, права українців буде обмежено після введення воєнного стану.

“В умовах, коли не йде мова про вторгнення ворога, в умовах, коли влада повністю корумпована і злочинна, в умовах, коли президент явно намагається вхопитися за останній шанс всидіти у кріслі і не гребує для цього будь-якими можливостями – це неприйнятно. Але я повністю переконаний, що Петра Олексійовича це не врятує. Йому залишилося зовсім не довго, а потім буде суд, де він відповість за все. І за цей воєнний стан теж”, – переконаний Дерев’янко.

Втім, користувачі соцмережі Facebook відреагували на таку позицію обуренням та нецензурною лексикою.

“Г*ида вилізла і показала своє обличчя.. Таких м*азей, як ти, дерев’яний, і всіх, хто в Раді, зараз треба гнати в шию”, – пише Анатолій Літус.

“Порошенко зовсім не ідеальний президент. До нього є багато питань. Але тепер, перед лицем зовнішнього ворога, ми не маємо права демонструвати розбрат”, – каже Аліна Кийко.

“…не йде мова про вторгнення…”? Крим-Донецьк – це що? Це не держзрада часом?”, – обурюється Сергій Ковальчук.

Юрій Дерев’янко – один із трьох депутатів від Прикарпаття, які не голосували за воєнний стан. Двоє інших – “укропівці” Олександр Шевченко та Віктор Шевченко.

Нагадаємо, 25 листопада прикордонні катери ФСБ Російської Федерації відкрили вогонь по корабельній групі Військово-Морських Сил України.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!