«Це олімпійський вид спорту»: у Франківську розповіли, як навчають гімнастів

Сьогодні, 4 квітня, в Івано-Франківську відбулось чергове засідання виконавчого комітету.

Під час нього заслухали звіт про роботу Івано-Франківської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву №1. За словами директора школи Людмили Голіневич, у них працює 33 особи. В школі наразі діє два відділення: спортивна гімнастика – юнаки, спортивна гімнастика –дівчата. Загалом сформовано 50 навчально-тренувальних груп, де навчаються 492 учні.

Через недостатню кількість бюджетних годин та велику кількість охочих займатися спортивною гімнастикою у 2018-2019 роках департамент освіти та науки дозволив сформувати 17 груп початкової підготовки на платній основі. З цими групами працюють 10 тренерів-викладачів. Міський голова Руслан Марцінків зазначив, що для школи треба купити коня (прим. ред. коня-махи) або іншу потрібну річ.

«Ця школа унікальна, бо гімнастика це олімпійський вид спорту», – зазначив Марцніків.

Також він звернувся до директора департаменту молодіжної політики та спорту Віталія Матешка. Мовляв, в місті погано розвиваються олімпійські види спорту.

«Ми готуємо класних юнаків, але потім вони ідуть у інші міста чи область, бо там кращі умови», – відповів Матешко.

Крім того, у звіті Людмили Голіневич розповідається, що головними проблемами школи, є придбання спортивної гімнастичної форми з українською символікою, придбання комплекту сучасних гімнастичних приладів, виділення коштів на оздоровлення вихованців школи, участь у спортивно-масових заходах, капітальний ремонт підлоги у великому гімнастичному залі, ремонт електропроводки у цілому гімнастичному комплексі, ремонт освітлення у малому гімнастичному залі, добудова роздягалень для потреб вихованців школи, закупка нового сучасного гімнастичного обладнання тощо.

Нагадаємо: На Рогатинщині ліквідують стихійні сміттєзвалища поблизу лісу

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!