А ти вже придбав квитки на улюблені заходи?

Хорошого багато не буває. Хорошої музики, хороших віршів, хороших дівчат та багатогранності талантів. Так вважають і учасниці фрік-кабаре Dakh Daughters.

Ці дівчата знають, чим привабити та здивувати свою публіку. Як справжні експериментаторки, вони не бояться змішувати, поєднувати непоєднуване, мінятись, бути відкритими до експериментів.

Dakh Daughters використовують у своїх піснях декілька українських говорів (діалектів), а також англійську, французьку, німецьку та російську мови. дівчата вдало вплітають у виступи вірші Шекспіра, Бродського, Шевченка, Лесі Українки, Чарльза Буковськи, Андруховича, Тичини, Редьяра Кіплінга та інших. В арсеналі їхніх інструментів контрабас, гітара, фортепіано, віолончель, барабани, маракаси, губна гармошка, ксилофон та акордеон. Причому всі дівчата вміють грати на усіх цих інструментах. Вони з радістю міняються ними. Хоч Dakh Daughters і мають власний стиль, але ніколи не бувають однаковими і ти ніколи не знаєш, що від них очікувати. В цьому і є їхня мета – дивувати.

Свої гастролі Dakh Daughters проводять не тільки в Україні, а й Росії та Європі. Їхній унікальний стиль виконання приваблює, захоплює та вражає. Побачивши їхній виступ хоча б один раз, закохуєшся у них одразу ж.

Тому не гайте часу і купуйте квитки на концерти Dakh Daughters в Україні за цим посиланням: https://dakh-daughters.ticketsbox.com/.

Тим паче, на сайті квиткового оператора TicketsBox можна слідкувати за концертами не тільки улюблених виконавців, а ще й за цікавими подіями у твоєму місті. Все це легко зробити за допомогою зручних фільтрів. Ось, наприклад, усі події в Івано-Франківську можна подивитись тут: https://ivano-frankivsk.ticketsbox.com/.

Будьте завжди на хвилі культурних подій нашої країни, щоб не пропустити виступи та гастролі улюблених артистів та колективів. Додайте яскравих та позитивних барв у своє життя!

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!