У 2017 році Прикарпаття відвідало понад 1.8 мільйона туристів

В Івано-Франківську відбувся регіональний туристичний форум «Туристичний бізнес як перспектива успіху Івано-Франківського регіону».

«У 2016 році область відвідало понад два мільйони осіб, за 9 міс. 2017  – понад один мільйон 800 тисяч людей. До бюджету області надійшло два мільйони 400 тисяч гривень туристичного збору, що складає 104 відсотки річного показника минулого року», – розповів Богдан Кобилянський, заступник голови облдержадміністрації.

Посадовець акцентував на зусиллях облдержадміністрації щодо покращення логістичного сполучення області, капітальному ремонті державних та регіональних автошляхів.

Під час форуму обговорювалися важливі для розвитку регіонального туризму питання, зокрема, сучасні тренди в туристичному бізнесі, моделі ефективної співпраці з органами влади, поточний стан туристичної галузі на Прикарпатті та можливості, які з цього випливають, проекти для туристичного бізнесу від ЄБРР, досвід розвитку бізнесу у сфері туризму шляхом об’єднання.

У рамках заходу відбулася панельна дискусія «Обговорення стану справ і знаходження рішень щодо розвитку туристичного бізнесу в регіоні. Модерував дискусію Павло Шеремета – екс-міністр економічного розвитку і торгівлі України; засновник Майстерні стратегій PRORYV.

Нагадаємо, Студенти франківського коледжу відзначили День туризму історичним квестом

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!