У 2017 році жоден із восьми атовців з інвалідністю не отримав авто від держави

В Івано-Франківській області загинуло 136 учасників АТО. Про це сьогодні, 25 січня, повідомили на колегії облдержадміністрації. З них шестеро вважаються безвісти зниклими. На допомогу учасникам АТО та їхнім сім’ям у 2017 році виділено понад 6 млн, а у 2018 передбачено 7,3 млн грн.

У 2017 році закуплено квартири для 15 сімей загиблих, тому чергу закрили. Наразі формується нова.

Учасники АТО та їхні сім’ї мають можливість пройти реабілітацію, поїхати на сімейний відпочинок, пройти безкоштовно курси водіння тощо. Зокрема, понад 100 атовців пройшли безкоштовні курси водіння у 2017 році.

Також на колегії повідомили, що в області є 423 атовці з інвалідністю. З них вісім стоять на черзі для протезування. Тож департамент буде писати листи щодо фінансування та забезпечення спецавтомобілями. На жаль, у 2017 році для них не було закуплено жодного спецавтомобіля.

Голова ОДА Олег Гончарук доручив скликати зустріч і обговорити це питання. «Щоб купити цих вісім автомобілів, треба десь 2 млн. Якщо держава їх не купить, то ми це зробимо самі. Івано-Франківська область покаже приклад, як треба вирішувати такі питання”, – наголосив Гончарук.

Як повідомляв “Галицький кореспондент”, галицькі волонтери передали у зону АТО тепловізор.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!