У Білому домі у Франківську відремонтують дах та замінять протипожежну сигналізацію

 Про це йшлося сьогодні, 31 січня, на засіданні постійної комісії облради з питань соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю, розвитку малого і середнього бізнесу.

Для того, щоб зробити це все, комунальному підприємству Івано-Франківської облради з експлуатації майна збільшили фінансування на понад 5 мільйонів гривень.

Заступник начальника комунального підприємства Івано-Франківської облради з експлуатації майна Сергій Бабецький розповів, що на 2018 рік запланували великі проекти.

“Є велика нагальність у тому, щоб замінити дахове покриття старого рубероїднього типу, це більше 1500 кв. м, потрібно замінити на сучасне покриття, в такому масштабі ще роботи не проводилися. Другий момент – це капітальне оновлення пожежної системи адміністративного будинку за новими стандартами та вимогами і для чиновників, і для людей”, – розповів Сергій Бабецький.

Також підприємство планує ремонт каналізації пам’ятки архітектури на Січових Стрільців, 25. За проектом планують зробити сучасну водовідвідну систему, також опалення будівлі на Шашкевича.

“Я хочу зазначити, що це підприємство працює дуже добре, і я радий, що нам вистачило сил його створити і перейняти деякі обов’язки у інших структур”,- зазначив Остап Дзеса, голова комісії.

Читайте також: Войнилівська ОТГ ремонтуватиме школи за кошти області

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!