У Богородчанах розказали про незначне перевиконання бюджету

Вчора, 5 липня, у Богородчанах відбулася чергова ХVІІІ сесія селищної ради. Розглянули питання про виконання селищного бюджету за перше півріччя 2018 року.

Бюджетний рік, як і в багатьох інших населених пунктах, видався непростим, зауважив селищний голова Ростислав Заремба. Депутати затвердили високу планку доходів, фактично по одному мільйону гривень в місяць. Але його виконали, навіть є незначне перевиконання на 279 тис. грн.

Питання виникло по акцизу. У Богородчанському районі функціонують нелегальні заправки, які відтягують частину транспорту, відтак акциз від легальних підприємств зменшується. Це ж стосується алкоголю і тютюнових виробів. Навіть попри те, що ціна на такі вироби зросла, надходження до бюджету зменшилися. Це може означати те, що товари продаються без чека, відтак і податок не сплачується.

Частину субвенцій, які отримало селище з обласного бюджету, спрямовані на каналізування кількох вулиць. Придбали також дитячі спортивні майданчики, зокрема буде встановлено великий майданчик для воркауту. Кошти отримали для створення пункту для стерилізації тварин. Облаштували майданчик для збору твердих побутових відходів. Провели поточний ремонт вулиці Могильницького, а також другу частину вулиці Незалежності.

До теми: На Надвірнянщині понад 99% бюджету йде на соціальні статті

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!