У Богородчанах затвердили положення про роботу постійних комісій

Сьогодні, 4 травня, у Богородчанах відбулася чергова сесія селищної ради. Затвердили нове положення роботи постійних депутатських комісій.

Як зауважив голова Богородчанської селищної ради Ростислав Заремба, положення розроблялося працівниками селищної ради. Попросив підтримати положення, щоб в подальшому врегулювати усі спірні питання щодо повноважень тих чи інших комісій.

Проте як з’ясувалося, не всі присутні ознайомлені із новим положенням, відтак голову попросили розказати, за що сьогодні мають голосувати депутати. Той відповів, що нове положення надіслали для ознайомлення усім депутатам, які залишили в секретаріаті адреси електронної пошти. Таких виявилося 16. У присутніх в залі виникло ще одне запитання. Депутати у такому складі працюють уже третій рік, відтак чим у своїй роботі вони керувалися досі?

Голова відповів, керувалися законом про місцеве самоврядування, а також регламентом, розробили положення, щоб врегулювати діяльність депутатів у комісіях. Депутати підтримали нове положення, 20 присутніх проголосували за, один — проти.

Нагадаємо, у Богородчанах перевиконання бюджету склало 128 тисяч гривень

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!