У Бурштині збудують завод LEONI

Нещодавно адміністрація Бурштинської міської ради на чолі з міським головою Роксоланою Джурою, відвідали завод LEONI, який знаходиться у місті Коломия. Там вони  ознайомилися з умовами праці на підприємстві. Представники адміністрації заводу провели для делегації екскурсію виробництвом.

Окрім того, Роксолна Джура в мережі “Фейсбук” повідомила, що що менеджери компанії Leonі AG офіційно підтвердили інформацію про їх зупинку і будівництво заводу у Бурштині. До літа 2019 року будівництво заводу мають завершити і розпочнуть його оснащення. Як і в Коломиї, тут виготовлятимуть кабельно-провідникову продукцію для авто.

“25 лютого до нас приїхали менеджери компанії і повідомили про рішення вищої ради керівництва зупинитися у Бурштині – добра логістика, достатній людський ресурс і погодження з державною владою, в тому числі – обласною. Землю ми просто так, звичайно, не виділимо, тому представники ЛЕОНІ протягом останніх 2 тижнів приїжджали у наші відділи (земельний та юридичний) і у вівторок 6.03 офіційно задекларували, що готові пройти усю законодавчу процедуру (сесії міської ради, детальне планування території, аукціон, громадські слухання та все інше)”, – розповіла міський голова.

Читайте також: Як у Бурштині розподілять кошти на спорт

 

    

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!