У департаменті охорони здоров’я ОДА прокоментували ситуацію щодо придбання рентгенангіографічної системи для обласної лікарні

За словами посадовця, від підприємства ТОВ «СТД СТАНДАРТ» зі статутним капіталом у сумі 1000 грн було подано документи, які не відповідають дійсності, а точніше, є підробленими документами.

«Достовірність поданих вказаним підприємством документів викликала сумніви у представників комітету з конкурсних торгів, адже суб’єкт господарської діяльності був зареєстрований нещодавно – у серпні поточного року”, – розповів Олег Овчар, заступник директора департаменту охорони здоров’я ОДА.

989d9249c6f8e0fe331e5a5851854a44

Зокрема, в повідомленні прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації, йдеться про те, що власної ліцензії на право провадження діяльності з використання джерел іонізуючого випромінювання дане підприємство не мало, а в складі пропозиції була подана ліцензія офіційного представництва ДП «Сіменс-Україна», гарантійний лист представлений безпосередньо від виробника Siemens Aktiengesellschaft.

В свою чергу, ДП «Сіменс-Україна» повідомило, що ТОВ «СТД СТАНДАРТ» не є офіційним (авторизованим) представником Концерну «Сіменс» в Україні, відповідні документи у розпорядження ТОВ «СТД Стандарт» не надавались.

Крім того, як згадувалося вище, статутними видами діяльності підприємства не передбачена господарська діяльність, роздрібна торгівля медичними й ортопедичними товарами, ремонт і технічне обслуговування електронного й оптичного устаткування.

“Враховуючи таку інформацію, прийняли рішення про відхилення даної пропозиції конкурсних торгів та повідомили про це керівництво ТОВ «СТД СТАНДАРТ» у визначені законом терміни”, – зазначив Олег Овчар.

Посадовець запевнив, що департамент охорони здоров’я облдержадміністрації і надалі забезпечуватиме проведення відкритих конкурсних торгів відповідно до вимог чинного законодавства. Виходячи з вищевикладеного, залишимо правову оцінку за компетентними органами.

Нагадаємо, що директор департаменту охорони здоров’я ОДА розповів, у яких районах найгірша ситуація з туберкульозом.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!