У франківській школі будують спортзал та бібліотеку

В одній з найстаріших шкіл Івано-Франківська – ЗШ №16 – триває будівництво сучасної спортивної зали. Окрім цього нова будівля вміщатиме також актову залу та бібліотеку.

«Ми намагаємось динамічно фінансувати ці роботи. Паралельно будуємо нову школу у селі Хриплин та готуємо до відкриття найближчим часом три дитячі садки. Так ми робимо значний внесок у розвиток міста, у його майбутнє, у наших дітей, інформує МВК. Потреба в цих приміщеннях була, адже в школі їх як таких не було запроектовано. Варто розуміти, що школа дуже стара, тому цього не передбачили.

Темпом робіт і фінансуванням дирекція закладу задоволена. Микола Івануляк, директор школи, нарікає, що зараз діти займаються фізкультурою у кімнаті розміром 90 кв. м, майже не пристосованій для цього. Тому новий спортзал дуже актуальний. Те саме можна сказати і про актову залу.

Раніше для урочистостей діти використовували клуб «Залізничник», проте після закриття останнього заходи проводять у шкільному фойє. Зараз у школі займається більше півтисячі учнів. І всі вони з нетерпінням чекають на нові приміщення. Відкрити нову бібліотеку, спортивну та актову залу планують до кінця цього року.

Читайте також: “Люди не мають йти з церкви і бачити ями”: у Франківську закриють всі розкопки.

1491919587_16-shkola-6-kopya

1491919608_16-shkola-1-kopya

1491919636_16-shkola-3-kopya

1491919654_16-shkola-2

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!