У Франківську 30 чоловіків стали жертвами домашнього насильства

23 вересня на стратегічній зустрічі щодо розроблення плану дій із запобігання домашнього насильства в Івано-Франківську директор департаменту молодіжної політики та спорту Віталій Матешко розповів присутнім, що найголовніше боротися не з явищем насильства, а з наслідками.

На зустрічі відбулася презентація нової програми, де основним моментом є робота з особами, котрі вчиняють насильство. Пан Матешко впевнений, що ми не зможемо подолати насильство за рік чи два, однак потрібно працювати у цьому напрямку.

До подолання цієї програми залучена громадська організація, яка виграла грант.

На зустрічі також розповіли, що у Франківську вчиняється насильство не лише до жінок, але й до чоловіків. Особливо ця проблема загострилася у зв’язку з ситуацією на Сході, коли люди повертаються у сім’ю з певними психологічними травмами і їм потрібна допомога.

За статистичними даними, впродовж першого півріччя 2016 року у нашому місті зафіксовано 144 звернення щодо вчинення домашнього насильства в сім’ї. З них 114 випадків насильства було вчинено щодо жінок, 30 – щодо чоловіків.

На обліку з приводу вчинення насильства перебуває 272 особи. Надія на виправлення – це здоровий мікроклімат у сім’ї шляхом проходження особою циклу корекційних програм.

Нагадаємо, в Івано-Франківську побили кандидата в депутати до міської ради.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!