У Франківську 40 кращих учнів отримуватимуть стипендії міської ради

Сьогодні, 11 січня, виконавчий комітет вніс на розгляд сесії міської ради проект рішення про призначення стипендій міської ради.

Він передбачає призначення стипендій кращим учням загальноосвітніх навчальних закладів, вихованцям позашкільних закладів, студентам вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, що знаходяться на території Івано-Франківської міської ради, звільнивши їх від оподаткування прибутковим податком у межах сум, що надходять до міського бюджету.

Зокрема, 31 учень отримуватиме стипендію у розмірі 500 грн, а 9 учнів – 1000 грн.

Директор департаменту освіти та науки Ігор Смаль зазначив, що раніше кошти отримували тільки 20 учнів, а тепер міська рада збільшила їхню кількість до 40.

Нагадаємо, Порошенко призначив довічну стипендію франківській лікарці.

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Назва закладу Клас (курс) Заслуги
1. Сірко

Дмитро

Ігорович

Українська гімназія № 1 5(9) З 2009 року займається Кіокушин-Кай карате і має багато досягнень: триразовий чемпіон України, учасник чемпіонату Європи, міжнародних зборів у Польщі, міжнародних зборів у Дніпрі, кращий спортсмен 2016р. в м. Івано-Франківську. Член збірної України з карате.
2. Довірак

Денис

Тарасович

Українська гімназія № 1 5(9) Учасник телешоу «Голос. Діти» (3 сезон, 2016 рік), фестивалю «Чорноморські ігри» – ІІІ місце (2017), фестивалю «Гранд-фест-Камʼянець» – грн-прі (2017); фестивалю-конкурсу «Зорепад» м.Коломия – ІІ місце(2017), конкурсу «Едельвейс» – І місце м. Івано-Франківськ (2017). Брав участь у складі дуету, який став фіналістом національного відбору Дитячого Євробачення (2016). Дует «Налиснички», у склад якого входить Денис, пройшов до півфіналу телешоу «Голос. Діти» ( сезон, 2017).
3. Мацюк

Софія

Ігорівна

Українська гімназія № 1 6(10) Сфера захоплень – гімназійне самоврядування, «Пласт», громадська активність (благодійні майстер-класи з писанкарства, акція «Мармуляда для солдата»). Модератор презентації завершальної книги Ерін Гантер «Коти-вояки». Призер міських етапів олімпіад з історії та біології. Член МАН – два ІІІ місця ІІІ-го Всеукраїнського етапу. Учениця бізнес-школи у Любліні.
4. Малишевський

Арсен

Степанович

Гімназія № 2 5(9) За три навчальні роки здобув 17 перемог на ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови і літератури, англійської мови (І місце), хімії, фізики, біології, французької мови (ІІ місце), географії, інформаційних технологій, фізики (ІІІ місце) по кілька разів Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика.
5. Рибчук

Артур

Сергійович

Гімназія № 2 5(9) За три навчальні роки отримав 11 перемог у ІІ етапі олімпіад з хімії, фізики, біології, християнської етики, географії, мовно-літературному конкурсі імені Т.Шевченка. Є неодноразовим переможцем на сайті Break Fast у конкурсі «Орден рози». З 2017 року займається в Малій академії «Літературна творчість».
6. Могаммад

Амір Алі

Навчально-виховний

комплекс «Школа-гімназія № 3»

10 З 2015р. – 7 перемог у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики, хімії, історії, географії, біології. Упродовж дев՚яти років займається у ДЮСШ № 1 у секціях дзюдо і самбо. З 2015р. – 21 перемога на різних турнірах із дзюдо та самбо. Найбільше досягнення – І місце у УІІІ міжнародному турнірі з дзюдо серед юнаків та дівчат 2001-2002р.н. у 2016р.
7. Беркій

Любомир

Остапович

Івано-Франківський природничо-математичний ліцей 9 2016-2017н.р. – 5 перемог на ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з біології (І місце), математики (ІІ місце), фізики, історії, хімії (ІІІ місце); 1 перемога на ІІІ етапі з біології (ІІІ місце). Закінчив музичну школу по класу акордеон.
8. Новицький

Кирило

Віталійович

Івано-Франківський природничо-математичний ліцей 9 2016-2017н.р. – 5 перемог на ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з математики (І місце), англійської мови (ІІ місце), української мови та літератури, фізики, історії (ІІІ місце); одна перемога на ІІІ етапі з математики (ІІІ місце).
9. Росткович

Софія

Олегівна

 

Івано-Франківський природничо-математичний ліцей 9 2016-2017н.р. – 5 перемог на ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з фізики (І місце), історії, української мови та літератури, інформаційних технологій (ІІ місце),  математики (ІІІ місце); 3 перемоги на ІІІ етапі з інформаційних технологій та математики (ІІ місце), історії (ІІІ місце).
10. Микитчук

Романія

Романівна

СШ № 1 10 Призер і переможець міських, обласних, міжнародних пісенних конкурсів: Всеукраїнський дитячий конкурс-фестиваль популярної музики «Карпатські соловейки» (2014-2016р. І місце, гран-прі), переможець Міжнародного дитячого конкурсу сучасної релігійної пісні «Пісні серця» (2013р.), Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Яскрава країна» (2017, 1 премія), міжнародний фестиваль «Славянский венец» (Болгарія, 2017, ІІ премія), Всеукраїнський конкурс-огляд за програмою «Нові імена України»(2015, лауреат, вокал). Сприяє реалізації шкільних інтелектуальних проектів «Що? Де? Коли?», «Найрозумніший клас», «Найбільш дружний клас».
11. Банасевич

Анна

Любомирівна

СШ № 5 10 У 2016-2017 н. р. на ІІІ етапі – друге місце з хімії. На ІІ етапі олімпіад зайняла ІІ місце з правознавства та хімії, ІІІ місце з німецької мови та історії. У 2017-2018 н.р. стала переможцем ІІ етапу олімпіад з хімії – 1 місце, інформаційних технологій- 2 місце, правознавства-2  місце, історії- 3 місце (4 предмети). Склала DSD-іспит з німецької мови для 9-класників на рівень В1. Здійснює дослідницьку роботу у гуртку теоретичної та прикладної хімії при хімічному факультеті ПНУ ім. В. Стефаника.
12. Рипська

Софія

Євгенівна

 

СШ № 5 10 У 2016-2017 н. р. зайняла ІІ абсолютне місце на ІІ та ІІ абсолютне місце на ІІІ етапах з німецької мови, ІІІ місце на ІІ етапі з історії, ІІ місце на ІІ етапі з англійської мови, ІІІ місце на ІІ етапі з правознавства. У 2017-2018 н.р. стала переможцем ІІ етапу олімпіад з англійської мови – ІІ місце, історії – ІІІ місце. Склала DSD-іспит з німецької мови для 9-класників на рівень B1. Працює над створенням блогу про міфологію англійською мовою. Здійснює дослідницьку роботу у гуртку теоретичної та прикладної хімії при хімічному факультеті ПНУ ім. В. Стефаника.
13. Бондар

Анна

Григорівна

СШ № 5 8 У 2016-2017 н. р. зайняла ІІ місце з математики на ІІІ етапі , І місце з фізики, математики, української мови та літератури, ІІ місце з хімії на ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та ІІ місце на ІІ етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика . У 2017-2018 н.р. зайняла І місце з англ. мови , ІІ місце з математики та хімії на ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.
14. Гуменюк

Юлія

Юріївна

СШ № 11 10 Два ІІ місця на ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з французької та англійської мов. Крім того, переможниця ІІ етапу олімпіад з біології, української мови, фізики. Учасник Малої академії наук, секція хімії.
15. Яремчук

Ірина

Олександрівна

СШ № 11 10 За час навчання у школі здобула 29 призових місць на ІІ та ІІІ етапах предметних олімпіад. Найбільші здобутки: ІІ місце з економіки на ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади, І місце на міському математичному та ІІІ на економічному турнірах. Також перемагала на олімпіадах ІІ етапу з математики, правознавства, економіки.
16. Озарків

Іванна

Василівна

ЗШ №

12 ім.Івана Франка

 

9 Чемпіон України з жіночого футболу у вищій лізі. Учениця здобула ряд визначних перемог і нагороджена 12 грамотами та дипломами у 2016-2017 роках, найважливіші з яких – грамота за III місце в чемпіонаті України з футболу серед дівочих команд WU-14.
17. Козубаш

Софія

Ігорівна

ЗШ № 19 8 За роки навчання в школі здобула 20 перемог: на олімпіадах з української мови, у конкурсі з української мови ім. П.Яцика, мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської мови ім.Т.Шевченка, конкурсах «Україна, в якій я хочу жити», «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» , «Моя спроба наукового дослідження в різних аспектах зарубіжної літератури», конкурсі буктрейлерів «Книга у кадрі», а також олімпіад з математики, хімії, англійської мови та географії.
18. Мельничук

Вадим Михайлович

 

ЗШ № 25 10 18 перемог у олімпіадах з хімії, географії, історії, економіки, мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Закінчив школу спортивно-бального танцю «Фієста». Вихованець Малої академії наук, а також є слухачем секції загальної біології Івано-Франківського обласного відділення МАН Слухач заочної форми навчання підготовчих курсів з основ журналістики «Школа універсального журналіста» на базі «Острозької академії».
19. Міщук

Діана

Сергіївна

МДЕС, ЗШ № 17 10 Неодноразовий лауреат та переможець міжнародних та всеукраїнських конкурсів: чотири роки поспіль – переможець всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція», організованої Національним еколого-натуралістичним центром, чотири роки поспіль переможець всеукраїнського конкурсу з флористики і фітодизайну,  виборола ІІ місце у міжнародному дитячому проекті «Наші однолітки, міста і регіони – давайте познайомимося ближче» (Польща), гран-прі всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну «Україна вишивана».
20. Цюпер

Ольга

Віталіївна

МДЕС, З

ПМЛ

9 Відвідує гуртки «Аматори зеленої архітектури», «Флористика». Неодноразовий переможець, фіналіст Всеукраїнських та обласних, міських конкурсів, фестивалів, виставок, акцій. Член Ради учнівського самоврядування закладу та Ради закладу, учасниця Міжнародного проекту в рамках програми GLOBE.
21. Шайбан

Вікторія Володимирівна

МЦДЮТ,

ЗШ № 15

9 Переможець та призер міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів: І місце у міжнародному конкурсі-виставці з образотворчого мистецтва «Міста-побратими, регіони – познайомимось ближче» (Польща), ІІ місце в обласній виставці-конкурсі «За світлом Різдвяної зорі»; ІІІ місце у міській виставці-конкурсі «Стрітенська мозаїка».
22. Яручик

Данило

Романович

МЦДЮТ,

ЗШЛ № 23

9 Переможець та призер фестивалів та конкурсів міжнародного, всеукраїнського, обласного та міського рівнів: ІІ місце у міжнародному конкурсі-фестивалі «Іван Попович збирає таланти» (м.Рахів, номінація- «вокал»); гран-прі Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Осінні зоряні мости» (м.Івано-Франківськ, номінація «фортепіано»). Багаторічний волонтер Мальтійської служби допомоги.
23. Мандроцин

Наталія

Богданівна

ДМШ № 1

ім.М.Лисенка

СШ № 11

6

9

 

Переможець обласних та всеукраїнських конкурсів. 2014, 2017 р. – ІІ місце в обласному конкурсі у категоріях «бандурист-інструменталіст» та «бандурист-вокаліст». І місце в обласному конкурсі виконавської майстерності ім. В.Барвінського, дипломант всеукраїнського конкурсу ім. М.Лисенка, виступ із камерним оркестром у концерті «Юні віртуози».
24. Андрусяк

Ярослав

Ярославович

ДМШ № 2 ім. В.Барвінського

ЗШ № 28

3

6

2016р. – гран-прі на ХV обласному відкритому конкурсі-фестивалі української естрадної пісні «Водограй» ім. В.Івасюка; І місце на 4-му Всеукраїнському вокально-хореографічному фестивалі-конкурсі «Самоцвіти»; І місце на Всеукраїнському фестивалі мистецтв «Україна в моєму серці»; І місце на І Всеукраїнському конкурсі юних музикантів «Франкове підгір՚я»; І місце на 17 Всеукраїнському дитячому фестивалі-конкурсі популярної музики «Карпатські соловейки»; І місце на Всеукраїнському фестивалі мистецтв «Єдина країна»; 2017р. – І місце на ХVІ обласному відкритому конкурсі-фестивалі української естрадної пісні «Водограй» ім. В.Івасюка; гран-прі на 18 Всеукраїнському дитячому фестивалі-конкурсі популярної музики «Карпатські соловейки»; гран-прі на 4 міжнародному конкурсі-фестивалі мистецтв «Іван Попович збирає таланти -2017»; учасник телевізійного проекту «Голос діти».
25. Іванюк

Катерина

Михайлівна

ДМШ № 3

 

6 2016р. – І місце всеукраїнського фестивалю-конкурсу інструментального мистецтва ARTLIKEFEST, І місце як солістка зразкового ансамблю домристів «Музолька»; 2017р. – І місце на обласному конкурсі виконавської майстерності; гран-прі як солістка зразкового ансамблю домристів «Музолька» на всеукраїнському конкурсі юних музикантів «Франкове Підгірʼя».
26. Обухов

Дмитро Олександрович

МЦНТТУМ,

ЗШ № 15

8 У 2015 році зайняв ІІ місце в обласній олімпіаді з радіоелектронного конструювання,  2016 рік – ІІ  місце в обласній виставці-конкурсі техніко-технологічних виробів. 2017 рік – ІІ місце у міській та І місце в обласній олімпіаді з радіоелектронного конструювання. Виборов право участі у Всеукраїнській олімпіаді з радіоелектронного конструювання у 2018 році.  Здійснює конструкторські розробки, які розміщує на своєму каналі в інтернетресурсах.
27. Дімбровська

Ірина

Андріївна

СДЮСШОР № 1

СШ № 11

 

7 Неодноразова чемпіонка та призерка першостей області, міста та міжнародних турнірів із спортивної гімнастики: 3-тє місце – спортивні ігри школярів області, 1-ше місце чемпіонат області серед молоді та юніорів, 2-ге місце – відкритий турнір С.Бандери, 1-ше місце – міжнародний турнір «Зірки Прикарпаття», 3 місце – чемпіонат України «Олімпійські надії».
28. Глеб

Ірина

Миколаївна

СДЮСШОР № 1

СШ № 11

 

8 Неодноразова чемпіонка та призерка першостей області, міста та міжнародних турнірів зі спортивної гімнастики: 1 місце – спортивні ігри школярів області, 2 місце – Міжнародний турнір «Зірки Прикарпаття», 1 місце- турнір-меморіал МС Віри Дяченко, 3 місце – турнір С.Бандери, 4 місце міжнародний турнір «Tuk-Pokal» Лейпціг (Німеччина), 2 місце – чемпіонат області, 6 місце – командний залік чемпіонат України серед юніорів м.Кропивницький.
29. Данилейко Анастасія Богданівна ДЮСШ № 2,

ЗШ № 15

7 Входить в десятку кращих спортсменів Івано-Франківської області. Минулого року брала участь у чемпіонаті області з плавання серед 2003 р.н. та молодших, де здобула десять перших місць; всеукраїнських змаганнях з плавання м. Болгарія І місце; чемпіонаті України  з плавання м.Дніпро.
30. Іваницька Людмила Вікторівна ДЮСШ № 3,

ЗШ № 19

 

5

У 2017 році Людмила виборола срібну медаль Чемпіонату світу із Блискавичної Гри в Шахи серед дівчат віком до 10 років, що проходив у м. Мінськ (Білорусь). Також цього року Людмила двічі ставала срібною призеркою Чемпіонату України з шахів серед юнаків та дівчат до 10 років та Чемпіонату України з шахів серед юнаків та дівчат до 12 років. Є багаторазовою чемпіонкою області з класичних, швидких шахів та з блискавичної гри.
31. Кіцул

Вероніка

Петрівна

Івано-Франківський академічний ліцей-інтернат

 

9 За підсумками 2016-2017н.р. посіла перше місце в рейтингу закладу. Найвищі здобутки з української мови, фізики, математики, інформатики, англійської мови, хімії, біології. За рік навчання здобула 2 перемоги в олімпіадах обласного рівня з фізики та математики. Була відзначена в особистій першості на обласному турнірі юних математиків, посіла ІІ місце в обласному турнірі юних біологів. У цьому навчальному році братиме участь у 8-ми обласних олімпіадах. Член МАН у секціях «українська мова » та «експериментальна фізика».

Список стипендіатів Івано-Франківської міської ради на 2018 рік, які є випускниками навчальних закладів у 2018 році

 

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Назва закладу Клас (курс) Заслуги
1. Макаревич

Роман

Володимирович

Українська гімназія № 1 7(11) За два останні роки здобув багато перемог, найвагоміші – ІІІ місце на ІУ етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії та І місце на ІУ етапі Всеукраїнської олімпіади з астрономії. Член МАН, відділ фізика, секція астрономія та астрофізика. Був учасником обласного етапу турніру юних хіміків у складі команди  «Веселі колбочки» та турніру юних фізиків у складі команди «Баріогенезис».
2. Галюк

Марія Арсенівна

Гімназія № 2 7(11) Упродовж 2013-2016 років здобула перемогу на обласних конкурсах вокальних ансамблів. Була призером змагань та чемпіонатів зі спортивної ходьби. У складі гімназійного вокального ансамблю «Галичани» стала володарем гран-прі Міжнародного конкурсу народної творчості «Олімп збирає таланти – 2014», Греція м. Халкідіки гран-прі, в Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Golden Lion» м. Львів (2017р.), І місце в обласному конкурсі-святі патріотичної пісні (2015 р.), І місце у міському конкурсі української патріотичної пісні «Ой у лузі червона калина» (2013, 2014, 2015, 2016 р.), І місце в загальноміському конкурсі «Бо прийдуть до тебе три празники в гості» (2013, 2014, 2015, 2016, 2017 р.), ХІІІ, ХIV, XV дитячо-юнацькому фестивалі «Таланти землі Галицької» (номінація «Малі вокальні жанри»). Брала участь та здобула перемогу на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики.
3. Коротка

Наталія

Олександрівна

ЗШ № 3 11 Активна учасниця конкурсів «Кенгуру», «Геліантус», «Левеня», «Колосок», «Грінвіч». ІІ місце у загальноміському конкурсі мультимедійних проектів «Андрей Шептицький – апостол єдності і миру», ІІ місце в конкурсі малюнку «Охорона праці очима дітей». Другий рік поспіль Наталія – абсолютний переможець ІУ етапу Всеукраїнської олімпіади з польської мови та літератури.
4. Харишин

Назарій

Остапович

ЗШ № 10 11 Неодноразовий переможець ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з української мови та літератури, інформаційних технологій, біології, географії, фізики, історії, хімії, математики, економіки. Переможець ІІІ етапів олімпіад з біології та фізики, економіки. Учасник ІV етапу всеукраїнської олімпіади у Кривому Розі. Учасник загальноміського інтелектуального конкурсу «Що? Де? Коли?». Займав призові місця у клубах спортивного танцю «Глорія», «Динамо».
5. Пенкалюк

Степан Володимирович

ЗШ № 12

ім.Івана Франка

 

11 З 2016 року – президент учнівського самоврядування. Переможець конкурсів: «Таланти землі Галицької» (номінація «Художнє читання»); читців поезій, приурочених 160-річчю з дня народження Івана Франка; учнівських творчих робіт «Кіборги під Крутами та Донецьком»; «О, велич таланту!» (номінація «Поезія»). Посів призові місця у Всеукраїнському конкурсі есе на тему «Я і суспільство моєї мрії» та конкурсі творчих учнівських робіт «Місто, у якому я хотів би жити». У жовтні 2017 року Пенкалюк Степан посів призові місця у загальноміських конкурсах: «Зродились ми великої години» у номінаціях «Есе» та «Поезія», «Олюднимо історію разом» у номінації «Есе».
6. Терлецька Ліліана Степанівна ЗШ № 22 11 За останній навчальний рік здобула 6 перемог у олімпіадах різних рівнів з образотворчого мистецтва, правознавства, історії. Найбільше досягнення – ІІІ місце у ІУ етапі олімпіади з правознавства. У 2016р. закінчила Івано-Франківську державну дитячу художню школу та ДМШ № 2 ім. В.Барвінського за спеціальністю «гітара». Неодноразовий призер на відкритих та обласних змаганнях зі спортивно-бальних танців, займається у клубі спортивно-бальних танців «Динамо». Член молодіжної спільноти «Агіос», яка діє при церкві Матері Божої Неустанної помочі.
7. Шийка

Марко

Андрійович

Івано-Франківська Мала академія наук учнівської молоді,

ЗШЛ № 23

11 З 2015 року займається в секціях медицини та англійської мови, дійсний член Івано-Франківської Малої академії наук. За цей час двічі брав участь у Всеукраїнській літній хіміко-біологічній школі МАН у Пущі-Водиці, де був відзначений за найкращу доповідь з хімії. У 2017р. був учасником Українського нейроконкурсу, де став фіналістом. Змагання відбувалось англійською мовою. У вересні 2017р. як вихованець секції англійської мови брав участь у Науковій школі з англійської мови (м. Київ). Переможець всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (секція медицини, відділення хімії та біології) – дипломи І та ІІІ ступенів.
8. Клим

Остап

Романович

Івано-Франківський коледж

фізичного виховання

 

4 курс

Виконав норматив кандидата у майстри спорту з боротьби дзюдо. Активно бере участь у змаганнях обласного та всеукраїнського масштабу. У складі збірної області неодноразово виступав на чемпіонатах України серед дорослих, призер  міжнародного турніру з боротьби на приз міського голови м. Львова.
9. Приймак Ростислав Ярославович Івано-Франківський фізико-технічний ліцей ІІІ курс (11) Неодноразовий переможець олімпіад з математичних дисциплін. Двічі посідав ІІІ-є місце обласної олімпіади з математики, призер ІІІ фінального етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів МАН України, призер обласного турніру юних математиків (3-тє місце).
Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!