У Франківську активісти просять владу ввести систему штрафів за стан доріг та збудувати новий міст

  • Громадська рада з контролю за  використанням коштів на експлуатацію, капітальний ремонт доріг  у Івано-Франківську звернулася із листом-пропозицією до міського голови Руслана Марцінківа.

    Також цей лист активісти направили голові постійної комісії міськради з питань планування, фінансів, цін та бюджету Роману Онуфрієву та голові постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту та зв’язку Роману Харуку.

    У листі активісти надають пропозиції щодо покращення експлуатації дорожньо-мостового господарства та захисних дамб міста. Зокрема, просять створити окрему незалежну лабораторію для визначення якості асфальтобетонної суміші, дотримання технології проведення ремонтних робіт. Також зазначають, що потрібно підняти відповідальність керівників експлуатаційних дільниць за їх стан. Розробити та впровадити систему штрафів  та надбавок за стан доріг.

    Крім того, просять включити в план бюджету на 2016 рік ремонт моста через р. Бистриця Солотвинська, ремонт моста через р. Бистриця Надвірнянська, ремонт шляхопроводу по вул. Незалежності.

    Ввести систему штрафів за стоянки транспорту на тротуарах та на вулицях, адже вони створюють проблему при прибиранні вулиць.

    Відновити роль та статус автобусного парку по вул. Юності, в частині міських автоперевезень.

    Розширити мережу тролейбусного руху. Особливо в центральній частині  міста (мале кільце вул. Новгородська, Січових Стрільців). Завершити з’єднання вулиць Північний Бульвар та Південний Бульвар з одночасним будівництво тролейбусної мережі із виходом до міського озера.

  • Розробити схему стоянок по місту для таксі. Виділити та узаконити під це ділянки не більше ніж на дві-чотири машини. Побудувати міст через р. Бистриця Солотвинська, нижче існуючого моста, розділивши таким чином транспортні потоки Калуський та Галицький напрямки та зменшити навантаження на вул. Галицька, які проходять через мікрорайон Пасічна.

    Також активісти хочуть, щоб міська влада повернула у власність громади міста комунальні об’єкти, які незаконно приватизовані (асфальтний завод в районі ДБК, частина території комунального автопідприємства КАТП-0928 та ін.

    З повним переліком пропозицій можна ознайомитись у документах нижче.

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!