У Франківську депутати думали, чи потрібна атовцям Коломийська лікарня

Сьогодні, 31 січня, в Івано-Франківську розпочалось засідання постійної комісії обласної ради з питань захисту прав учасників і ветеранів антитерористичної операції на сході України та їхніх сімей.

Член комісії, депутат облради, Роман Ткач підняв питання щодо Коломийської ЦРЛ.

“В мене є питання щодо Коломийської лікарні. Туди виділено 7 мільйонів. Ми там були, і ніби все нормально. Але все-таки, яка реальна кількість хлопців там пролежала і пролікувалася? Там дуже мало учасників АТО. Дехто говорить, що там незручно лікуватися і вони краще б їхали в Рогатин. Ніхто не каже, що тієї лікарні не треба, але є питання ефективності використання коштів бюджету. Фінансування цієї лікарні йде з трьох джерел – Укрзалізниця, соцзахист і облбюджет. Хтось може пояснити чітко: треба нам лікарні чи не треба?” – запитав Роман Ткач.

Андрій Долик, голова ОСУ АТО, сказав, що лікувався там особисто.

“На момент, коли я там лежав зі своєю ногою, було 15-16 людей. Знаю, що 10 бригада використовує. Про те, скільки пролікувалось хлопців, нам може доповісти головний лікар, яку ми можемо запросити на засідання комісії. Втім, у нас немає чіткого механізму визначення, кому де лікуватися, скільки ми не б’ємось”, – сказав Долик.

Голова комісії Наталія Чаплинська додала, що у тій лікарні дійсно лікуються ветерани війни – в тому числі, наприклад, афганці.

Читайте також: Петро Порошенко урочисто відкрив нову поліклініку в Коломиї

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!