У Франківську дітей вчили створювати мультфільми

Нещодавно в Івано-Франківську школа дитячої анімації «Моя Мультяшка» провела майстер-клас. Всього за 4 години франківці віком від 7 років мали можливість створити свій мультфільм. Майстер-класи проводили три дні – 3, 4 та 5 січня. Охочих було багато.

Ідея створення мультика дітьми до Василя Канюса прийшла випадково. Чоловік 15 років працював у правоохоронних органах. Внаслідок реформи, Василь Канюс залишився без роботи. Останні роки екс-правоохоронець займався фото- та відеозйомкою, а у вихідні працював з дітьми.

Якось Василя попросили організувати майстер-клас для дітей з мультиплікації. Чоловік почав міркувати як можна поєднати любов до пластиліну, вміння монтажу та відеозйомки  з роботою з дітьми. Оскільки суспільство живе у часі – тут і негайно, то потрібно було вибрати оптимальні часові рамки. Спочатку був задум організувати двомісячні курси, далі скоротили курс до місячного терміну. Крім того, довелося шукати майданчики для проведення занять.

Василь Канюс розповідає, що найбільшим помічником у роботі був Фейсбук, де він інформував усіх охочих про анімацію.

«Ми не стоїмо на місці. Ми розуміємо потреби батьків. Сьогодні дітей не здивуєш Дідом Морозом, Снігуронькою чи аніматорами. А створення мультика протягом чотирьох годин – це щось нове», – переконаний автор.

Юним франківцям майстер-клас сподобався. Правда, не всі охочі могли потрапити на нього, тому організатори планують провести додаткове заняття 13 січня.

Нагадаємо, Восьмирічний франківець Данило Савка записав колядку.

  

img_2460 img_2456 img_2455 img_2453 img_2452 img_2444 img_2442

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!