У Франківську директори навчальних закладів звітують про проблеми та досягнення

Сьогодні, 19 червня, в Івано-Франківську відбувається засідання виконавчого комітету міської ради.

Питаннями 3 та 4 порядку денного повинні були стати звіти директорів “Школи-гімназії № 3” та ЗОШ № 10 про діяльність їх закладів. Але директори не прийшли на виконком – через хворобу. Втім, члени виконавчого комітету прийняли рішення все ж винести ці проекти рішень на сесію міської ради.

Директор же загальноосвітньої школи-садка І ступеня імені Софії Русової Марія Ільків прийшла, щоб відзвітувати. Почала вона здалеку – з історії садка та фотографій Софії Русової.

“Педагогічний персонал закладу складає 32 працівника, середній вік яких – 40 років. У 1-4 класах навчається 185 учнів, 6 класів, середня наповнюваність – 31. У закладі виховується та навчається 92 дитини пільгових категорій – дошкільників – 46 (29%), учнів  1-4 класів –46 (25%). Багато меблів придбано самими батьками – ми їм кажемо не збирати, але вони все одно збирають”, – розповіла вона.

Також була заслухана інформація про діяльність дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 6 “Колобок“ санаторного типу для дітей з ранніми проявами туберкульозної інфекції.

“Будівля, в якій розміщений дошкільний навчальний заклад, зведена ще у 1906  році і є архітектурною пам’яткою. Згідно з проектною завантаженістю, приміщення розраховане на 5 груп (95 місць). Зараз у дошкільному закладі виховується 123 дітей. Загальна площа приміщення дошкільного закладу – 1003 кв.м, площа території 0.45 га. У 2010 році дитячий садок визнано “атестованим на достатньому рівні”, – повідомила директор закладу Фаїна Свірипа.

Члени виконкому проголосували “за” ці проекти рішень

Читайте також: В Івано-Франківську за рік суттєво поменшало будинків на балансі МІУК

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!