У Франківську готуються до коронавірусу – в аеропорту буде лікар, ізолятор та лабораторія

Сьогодні, 29 січня, в Івано-Франківську розповіли про те, чи варто боятися грипу та коронавірусу на Прикарпатті.

Зокрема, в франківському аеропорту моніторять інформацію щодо людей, які вилітають та повертаються літаком в місто, летять до Києва на міжнародні рейси тощо. У нашому аеропорту буде черговий лікар, лабораторія та ізолятор. Якщо хтось із бортпровідників побачить щось підозріле на борту літака, людей зі схожою симптоматикою – передасть цю інформацію медикам.

«Фактично, ми зараз повністю готові до того випадку, який є сьогодні у світі і може статися зокрема в Україні», – розповів очільник ДУ «Івано-Франквський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» Руслан Савчук.

Крім того, прикарпатцям розповіли, як берегти себе, аби не хворіти на грип.

«Звичайний коронавірус – це гостра респіраторна інфекція, але він швидко і складно протікає, тому, якщо є перші ознаки – недомагання, температура, кашель, краще викликати лікаря додому», – пояснює Тетяна Джус, заступниця директора ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України».

Вона каже, що варто берегти себе, не перебувати у великих скупченнях людей, добре мити руки, інфекції потрапляють через слизові. Звісно, про всяк випадок, бажано обмежити перебування у країнах, де спалах захворювання.

Нагадаємо, що наразі на випадків коронавірусу на Прикарпатті немає

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!