У Франківську взяли під варту іноземку, яку підозрюють у замовному вбивстві

Сьогодні, 5 лютого, в Івано-Франківську обрали міру запобіжного заходу жінці, яку підозрюють в замовному вбивстві.

Нагадаємо, що правоохоронці отримали інформацію, що іноземка, яка навчається в одному з вишів Івано-Франківська, підшукує виконавця для здійснення вбивства. Вони встановили, що жінка планує «прибрати» свого колишнього чоловіка. Мотивом стало те, що після розлучення їхня спільна дитина залишилася з батьком, а саму жінку суд зобов`язав сплачувати аліменти.

Життя колишнього вона оцінила в 4,3 тисячі доларів США. Затримали її та «кілера» під час передачі авансу. Підозрювана – громадянка Польщі.

На початку засідання суддя Шамотайло запитав, чи є у сторін справи клопотання. Прокурор Безрукий відповів, що ранком допитали ще одного свідка і його докази є важливі. Він попросив долучити протокол допиту до справи.

Суддя оголосив перерву, щоб сторона підозрюваної ознайомилася з клопотанням. Після перерви захисник підсудної сказав, що свідок, про якого йде мова – не є доказом. Проте суддя вирішив долучити до справи протокол допиту свідка.

“Ми ще маємо клопотання. Моя підзахисна просить не проводити зйомку”, – повідомив захисник.

Суддя відповів, що засідання відкрите – тому суд не може це заборонити, проте знімати обличчя, за її проханням, не варто.

Далі прокурор розповів, що умисел на вбивство чоловіка-поляка у жінки з’явився на початку грудня. Згодом вона підшукала виконавця. Через це її і затримали.

За словами Безрукого, оскільки є певні ризики – жінка може намагатися ховатися від слідства, знищувати докази тощо – то домашній арешт буде замалою мірою запобіжного заходу. Прокурор попросив тримати підозрювану в СІЗО без можливості внесення застави. Адвокат підсудної зазначив, що обґрунтування міри запобіжного заходу прокурора – не обґрунтоване.

“Вона згідна бути під домашнім арештом і на будь-який виклик прокурора і суду – з’являтись”, – наголосив захисник.

Також він сказав, як альтернативу суддя міг би призначити суму застави. Мовляв, її батьки могли б її внести.

Після повернення із народчої кімнати суддя вирішив задовольнити клопотання прокурора. Підозрювана залишатиметься у СІЗО без права на внесення застави до 23 березня.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!