У Франківську контрактників провели на військову службу

Сьогодні, 12 лютого, в Івано-Франківську влаштували урочисті проводи для чоловіків та юнаків, які вирішили піти на військову службу за контрактом.

Зранку, на плацу  Івано-Франківського обласного військового комісаріату, зібралися близькі та рідні 45 добровольців, які прийняли рішення підписати контракт на військову службу в лавах Збройних Сил України. Деякі з них вже відслужили, деякі навіть пройшли війну на Сході як добровольці і тепер вирішили стати професійними військовими.

Серед новоспечених контрактників є і 13 хлопців, які вже воювали в зоні АТО. Одним з них  Андрій Панасюк, який до цього часу служив у 128 гірсько-піхотній бригаді. Зокрема, він встиг побувати в Попасній, Золоте, Дебальцево, Станиця.

“В навчальному центрі я вчитись вже не буду, а буду відпрацьовувати свої навички і поїду зразу на Схід”, – розповів Андрій.

DSC_0099

Як зазначив, тимчасово виконуючий обов’язки Івано-Франківського обласного військового комісара полковник Олександр Музиченко, сьогоднішніх контрактників направлять в навчальний центр в Старичів Львівської області, де з ними укладуть контракти на військову службу, пройдуть ще один медогляд та будуть проходити військову підготовку до двох місяців.

DSC_0100

Крім того, на події були присутні міський голова Руслан Марцінків та заступник голови ОДА  Ігор Пасічняк, які теж звернулися до майбутніх військовослужбовців за контрактом.

Після офіційної частини, представники духовенства області окропили майбутніх солдатів-контрактників, подарували кожному з них вервичку та побажали незламного духу і всім живими вернутись додому, до рідних.

Нагадаємо, що солдати-контрактники отримуватимуть більшу зарплатню.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!