У Франківську літнім людям влаштують безкоштовний огляд у лікарів

Сьогодні, 20 вересня, в Івано-Франківську відбулось засідання виконавчого комітету. Під час нього затвердили перелік заходів, які відбуватимуться з нагоди Міжнагородного дня людей похилого віку та Дня ветерана. Так, до свята обстежать матеріально-побутові умови громадян похилого віку та ветеранів.

При потребі їм нададуть матеріальну та натуральну допомогу. Пенсіонерів поведуть у театр на виставу “Мартин Боруля” та влаштують виставку їхніх робіт. У рамках святкування відбудеться і ряд концертів та інших культурних заходів. Також проведуть для літніх людей позачерговий консультативний прийом в лікарів-спеціалістів: окуліст, невропатолог, кардіолог, ендокринолог, хірург, із залученням, при потребі, лікарів-інтернів.

Влаштують консультації у вузьких спеціалістів у геріатричному пансіонаті та створять групи, які попадуть на оздоровчу гімнастику в ЛФК, чи інші оздоровчі процедур у ВВЛ. Для пацієнтів похилого віку МКЛ та ЦМКЛ влаштують святковий обід. Окрім того, на честь довгожителів міста висадять дерева.

“Я хочу, щоб у вас був не один День людей похилого віку, а системна робота з цього питання цілий рік. Починайте вивчати та засвоювати європейський досвід”, – додає міський голова Руслан Марцінків

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!