У Франківську містобудівна рада не змогла зібратися на засідання 

Сьогодні, 18 січня, в Івано-Франківську мало відбутися засідання архітектурно-містобудівної ради при Департаменті містобудування, архітектури та культурної спадщини виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради. Проте на засідання прийшло 7 членів з 21. Для кворуму потрібно хоча б 11 осіб.
Нагадаємо, 27 листопада 2015 р. департамент містобудування та архітектури надав «Галицькій» містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки на вул. Новгородській на реставрацію та пристосування солодового цеху пивзаводу під заклад виготовлення та споживання пива «Станіславська броварня».Сьогодні на засіданні мали розглянути такі питання:

  1. Реставрація та пристосування солодового цеху пивзаводу на вул. Новгородській, 28 в м. Івано-Франківську.
  2. Коригування, внесення змін до генерального плану с. Вовчинець.
  3. Різне.
Зачекавши 15 хвилин, присутні вирішили перенести засідання, оскільки кворуму не було. Олег Баран, заступник головного архітектора міста,  повідомив, що  усіх учасників попередили про засідання. 
Володимир Ідак архітектор, начальник відділу охорони культурної спадщини сказав, що обрали незручний час, тому немає багато архітекторів і громадських активістів.
Активіст Володимир Кушніренко запропонував переобрати містобудівну раду.

“Якщо ви хотіли, щоб ця містобудівна рада не відбулася, то кращого часу важко було знайти”, – сказав громадський активіст Олег Новоренський.
Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!