У Франківську на “Карпатському просторі” провели джазовий концерт

5 травня на третьому Міжнародному фестивалі мистецтв країн Карпатського регіону «Карпатський простір» у Івано-Франківській фортечній галереї Бастіон відбувся концерт джазової музики.

У церемонії відкриття локації Jazz Space в рамках фестивалю «Карпатський простір» взяли участь міністр закордонних справ України Павло Клімкін, заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк, президент Івано-Франківської торгово-промислової палати Андрій Левкович, співголова оргкомітету Богдан Струтинський, Надзвичайний і Повноважний посол Азербайджанської республіки в Україні Азер Худаяр оглу Худієв та міський голова Івано-Франківська  Руслан Марцінків.

«Івано-Франківці в рамках фестивалю «Карпатський простір» мають можливість побачити найкращі взірці як джазової, так і класичної,  сучасної, народної та автентичної музики. Цей фестиваль об’єднує різні напрямки культури та мистецтва. Бажаю усім приємних вражень від джазу. Хай завжди у вашому житті має місце хороша імпровізація», – зауважив Ігор Пасічняк.

Організатори цього дійства запросили на сцену талановитих виконавців цієї музики. Гості фестивалю «Карпатський простір» прослухали джазове читання від Сергія Грабара, гуртів «Baku project» з Азербайджану та DARIO PINELLI TRIO з Італії.

Звертаючись до гостей фестивалю, Павло Клімкін підкреслив, що в Івано-Франківську відкривається європейський простір свободи, а джаз нас об’єднує. Ці мелодії надають «Карпатському простору» вражаючого мелодизму та черговий раз підтверджують те, що джаз – це музика без кордонів.

Важливо зазначити, що сьогодні на сцені фортечної галереї «Бастіон» у «Jazz spase» будуть лунати мелодії, які виконуватимуть гурти «Z-Band» Ігоря Закуси (Україна) та «Bardun-Kobil-Parker» (США).

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!