У Франківську на Палац Потоцьких за рік витратили два мільйони

Сьогодні, 24 січня, в Івано-Франківську відбулось засідання виконавчого комітету міської ради.

Одним із питань, яке розглянули члени виконкому, став звіт КП «Центр інноваційних креацій «Палац». Його директор Володимир Гайдар розповів, що вдалось зробити у Палаці Потоцьких за 2018-й рік і скільки на це витратили грошей.

Комунальне підприємство «Простір Інноваційних Креацій «Палац» Івано-Франківської міської ради було створено відповідно до рішення міської ради від 15.02.2018 року. Статутний капітал підприємства становить 10 мільйонів гривень. Підприємство здійснює господарську діяльність та забезпечує обслуговування будівель, споруд та території комплексу колишнього палацу Станіслава Потоцького з брамами.

Загальна площа території комплексу становить 1,4 га. Загальна площа будівель становить 5 170 квадратних метрів. Загальна кількість працівників підприємства згідно структури та затвердженого штатного розпису – 18 чол.

На сьогодні на роботу у підприємство прийняті працівники на 12 посад, 6 посад є вакантними. За час існування підприємства за його безпосередньої та опосередкованої участі на території було проведено ряд заходів: мистецькі фестивалі «Карпатський Простір», «Porto Franko» та «Свято Ковалів», кілька інших фестивалів, зйомки кліпу на пісню «Fossil» гурту «Nights out».

Також стало відомо, що за 2018-й рік на Палац Потоцьких витратили 2.1 мільйона гривень. Ці гроші пішли на зарплату працівників, оплату послуг, закупівлю обладнання, ремонт та будівництво різних об’єктів.

Нагадаємо, У Франківську міськрада розгляне програму розвитку та збереження палацу Потоцьких

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!